umursanmayan yazarlar birliği

evet dostlar, maalesef bir çoğumuz varla yok arası bir konumdayız. yazarız okunmaz; okunsa da oylanmaz. böyle arafta kalmış gibiyiz. hani çekip gitsek sözlükten kimse farkına varmaz be!

bu sebeple ben de izninizle umyabir'i yani unursanmayanyazarlarbirliği'ni kurmaktayım.

dernek bünyesinde mızmızlanmak, tavla oynamak ve sigara içmek yasaktır. aidat için hesap numarası ayriyetten yollanacaktır.
devamını gör...
birlik kuracak kadar birbirinizi düşünüyorsanız bu nasıl umursanmamazlık lan dediğimdir.

şaka bi yana yoktur. umursanmayan yazar yoktur, az aktif yazar vardır.
devamını gör...
her yerde olan bi hadise aslında. tanıdığım, tanıdığımın tanıdığı. kötü bi tabir olacak belki ama; popüler konuların dışına çıkmak da umursanmamayı gerektiyor bu da bi gerçek.
mesela şu an yanda deniz seki , kira ,ülker pinknik bisküvi gibi başlıklar var. deniz seki başlığı çok okunur, piknik daha az okunur mesela. genel olarak istediğimiz şeylere göre umursayıp umursamama olayı çok var bizde.
devamını gör...
sözlüklerde her yazar mutlaka okunur ve bir şekilde dikkat de çeker bilinir , farkına varılır tanınır, olumlu ya da olumsuz bir intiba oluşur o yazar hakkında ama oylamayı ilişkiler belirler. cancişlik , pampişlik falan ya da kıl kapmacılık , uyuz olmacılık gibi etkenler oyluluğa ya da oysuzluğa sebep olur.
devamını gör...
"justin bana hi bile demedi" diyen kız gibi ağlayanların grubu. kusura bakmayın ocak dışı kalacağım sizınla deyilım.

sanal akçelerinizle size mutluluklar, artı yoksa sizler de yoksunuz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar