ups

uninterruptible power supply kesintisiz güç kaynağŸı. kullandığŸınız elektronik aletle* priz arasına takılan ve elektrik kesintilerinde size cihazınızı kapatana kadar süre sağŸlayan, dolayısıyla yarım kalan çalışŸmalarınızdaki bilgilerinizi kaybetmenizi önleyen alettir.
devamını gör...
kargonuzun içinde bulunduğu aracı google maps üzerinden takip etme fırsatı veren firma. heyecanla takip etmekteyim.

edit: hatta öyle bir heyecanlandım ki düşük cümle bile kurmuşum.
devamını gör...
berbat bir kargo firması.adresimi yurt olarak belirtmiştim.geri zekalı kuryeler getirip beni bulamadıkları için geri götürmüşhttp://ler.ne yapsın zavallılar aşağıda benim zilimi bulamadılar heralde.götürdükten sonra da 3 gündür bekleten firma.neymiş efendim ankaradaki hava muhalefeti sebebiyle gecikmişmiş.ulan bütün yollar açık iki gündür sen neyden bahsediyorsun.
devamını gör...
ben çalıştım ve memnun kaldım. fakat bu kargo şirketini tercih etmeden önce hakkında az da olsa bir tetkik yapmıştım. gözlemelerime göre bazıları hiç memnun olmazken bazıları da benim gibi memnun kalabiliyorlar. garip. belki de her yerde aynı kalitede çalışmıyor olabilirler.
devamını gör...
bir zamanlar opera sanatçısı gibi "hellooooo" diye bağıran bir elamının reklamında oynadığı kargo şirketi...

sloganı da "ups ulaştırmadan gelmez" di... şimdiye kadar izlediğim en orjinal reklamlardan biridir.
devamını gör...
adresi bulamayan kurye için bir çalışanı şubeden cebimi arayan, ben adres tarif etmeye girişince de "bize çok yazıyor sabit hattınız varsa siz arar mısınız" diyen pek şakacı yurtiçi kargo fiyaskosundan daha beter değildirler sanırım.
bu arada bulamadıkları adres de daha önce aynı şubeden aynı şubeye kırk kere kargo yolladığım adres.
devamını gör...
kargonun nerede olduğunu online takip edebilme olanağı sunan şirket. şuradan çıktı, şimdi geldi, şimdi gönderildi filan derken insan heyecanlanıyor azizim.
devamını gör...
rezalet bir sisteme sahip kargo şirketi. kitapyurdundan 3 kitap aldım ve nasıl olduysa bu firmaya vermişim kargo işini*,
pazartesi sabahı paket ellerinde olmasına rağmen çarşamba akşamı getirebilecek kadar da hızlılar.yürüyerek getirselerdi daha kısa sürerdi.üstüne üstlük not ettirmeme rağmen geldiklerinde beni aramamalarıyla paketi vermeden dönen firma.bir daha ücretsiz olsa çalışmam bu şirketle.
devamını gör...
turkiye'yi bilmem ama abd icinde mukemmel bir sistemle calisan kargo firmasi.. en sevdigim kismi subeye gitmeden ufak boyuttaki kargolari etrafta bolca bulunan drop box'larina koyabilme imkani.. netten bilgileri giriyorsunuz ve elinizde ustune adreslerin yazili oldugu barkotlu ciktiyi kutunun ustune yapistirmaniz yeterli oluyor.. mesai saati bitmis, hafta sonuymus hic farketmiyor..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar