ürdünlü çocuğa öldüresiye tokat atan mersinli it

gücü sadece çocuğa ve kadına yeten bir kişidir. olayın mersin'de geçtiği iddia ediliyor.

video

edit: başlık düzenlenmiş yönetimce. kişi değil onursuzdur.
devamını gör...
kişi değil kişiliksizdir. seninki çocuk da onunki daldan mı koparılmış hayvanoğlu hayvan. başkalarına karşı sevgisi saygısı olmayan insandan her an böyle vahşilikler sudur olabilir. dikkat etmek lazım. sevgiyle saygıyla nefsini yumuşatmayan kişi sertleşir, adaletin kılıcıyla kesile kesile yontulması gerekir.
devamını gör...
senin Allah bin belanı versin, zürriyetini kurutsun! cüssesine tükürdüğüm, göbeğine tükürdüğüm, ses tellerine tükürdüğüm. savunmasız sahipsiz günahsız el kadar bebeyi tokatlayınca mı adam oldun?

eğer o mersin’de delikanlılar varsa, bu sığırı bulup sabaha kadar altlı üstlü şamar oğlanı yaparlar. hadi onu geçtim, şu ana dek hakkında soruşturma açılmamış ve gözaltında haddi bildirilmemiş ise yine yazıklar olsun.
devamını gör...
beyaz gömlekli it. iyi de neden ürdünlü anlatsana? neden çocuk değil de ürdünlü çocuk? suriyeli belki... ya da suriyeli. o zaman beyaz gömlekli 'it' olmayacak mı? böyle durumlarda başlıklara bakarım. çünkü manşet ve sürmanşetler 'algı' kompresörüdür.

mersin'de delikanlılara böylesi tavsiyede bulunmak, çocuklara ve çocukların geleceklerine ihanetin, fevri, asabi ve hak hukuk bilmez çıkışıdır. ıyilik ve kötülük kolkola yürüyen iki düşman gibi.
devamını gör...
"ürdünlü" ve "mersinli" kelimeleri katılarak, vermek istediği mesajı verememiş,aksine ırkçılık ve şövenlik saçmış başlık.

doğru başlık: çocuğa acımasızca vuran adam...
devamını gör...
merhamet etmeyene merhamet olunmaz. Allah bu milletin insanına feraset ve alçakgönüllülük versin kardeşim. bu nasıl bir nefret bu nasıl bir hırs bu nasıl bir kin ? bu millet, kendi kanından, milletinden olmayana kol kanat geren, atalarından gelen geleneği devam ettiren bir hareket sergilerken, bir kaç karakteri insanlığı çürümüş müsvedde değerinde olmayan varlıklar yüzünden ufacık insan zulüm görüyor gittiği her yerde.. Allah'tan korkun Allah'tan.
devamını gör...
ürdünlü diye şiddet görmesini kınarken, siddet gösterenin mersinli oldugunu vurgulamak rahatsız edici bir çelişki.

ınsanlığın güzelliğin iyiliğin kötülüğün ırkı cinsiyeti yok. her iyi çocuk değil ama her çocuk iyidir. tamam kötüsün igrencsin kalbin kararmış, ama çocuk karsindaki ya çocuk... o yere savruluşu annesinin içinin parçalanması ve korkması...

ben bu çağdan nefret ettim. etimle kemigimle nefret ettim.
devamını gör...
bir çocuğa öldüresiye vuran bir adam. çocuğun ırkı bu aşamada çok önemli değil. o tokatı attığı an kanım dondu resmen. öyle ev hapsi falan ile olacak şey değil bu. resmen cinayete teşebbüs bu yaptığı. gerekirse o el kesilip atılmalı.
devamını gör...
insanlar bu haysiyetsiz için "mersinli ve türk" kelimelerini kullanıyorlar çünkü olaya bakıp ya tam tersi olsaydı diye bir çoğumuzun aklına muhakkak gelmiştir. ürdünlü bir adam gelip bir türk çocuğuna tokat atsaydı muhtemelen mersin'de de adana'da olduğu gibi bütün mülteci evleri basılır taşlanır dükkanların camları paramparça edilirdi.

türk denilmesinin mersinli denilmesinin sebebi burada yapılmak istenen vurgu bence budur. türklük bizim içimn gurur kaynağı evet ama biz değil eski türkler gurur kaynağı. onlar dünyaya adalet dağıtırdı bizden ise bir halt olmaz.

umarım hakettiğini bulur polisler biraz terbiye vermiştir diye düşünüyorum fakat polisler bu adamla fotoğraf çekiniyorsa da hiç şaşırtmaz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar