haber sitelerindeki üryan veya iç çamaşırlı paylaşım yapmış ünlü/az ünlü fotoğraflı haber içeriği interaktif sözlükte bayram yaklaşırken bayram temizliği mizahı kadar rutindir malum.

bu içerikleri hazırlayanlar sayesinde çağın erkekleri olarak, bahçeli kükredi haberini yana kaydırdıktan sonra karşımızda donlu silikonlu kadın görme potansiyeliyle yaşıyoruz her an.

bu haberlerde asıl mesele de sanırım içerik takibi. sonuçta donuyla paylaşım yapmış medyatiği bulmak da kolay değil. piyasada donuyla paylaşım yapma potansiyeli taşıyan iki bin kadın olsa ciddi takip ve emek istiyor donlu fotoyu hesaba düşer düşmez bulup hemen içerik haline getirmek.

gerçi ülkemizde yenge ya da eski yenge statüsündeki çoğu yabancı futbolcu avradı hanım bu konuda sıkı üretken. yemeyip içmeyip yürek hoplatan cesur paylaşım yapıyorlar. akıllı bir üryan paylaşım avcısı da mesaiye futbolcu eşi, sevgilisi instagramlarını tarayarak bakmalı.

oradan bir şey çıkmazsa zaten mesaiye yerli dekoltecilerle, transparancılarla devam edersin.

yine de bu içerikleri hazırlayanların excelde çalışma takibi yapıp yapmadıklarını, paylaşım zamanlarını inceleyerek standart sapmaları belirleyip belirlemediklerini merak ediyorum. paylaşım aralıklarını tespit etmeden, excelsiz tek tek her gün yüzlerce hesaba bakmak hakikaten zor.

"baksana moruk sneijder'in karısından bir aydır bir şey çıkmamış", "evet merve boluğur'da üç gündür donunu göstermiyor" şeklinde manuel nasıl takip edeceksin onca insanı. yap bir excel dosyası kafan rahatlasın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar