usame bin ladin

vakti zamanında rambo filmlerinden de şahit olduğumuz gibi koruyucu meleğimiz abd'nin afganistan'daki sscb işgaline karşı kullanmış olduğu piyonlardan bir tanesi. eğer herşey bize anlatıldığı gibi ise malum şahıs abd'in elinde patlamıştır, yok eğer ortalıkla çok farklı dümenler dönmekte ise malum şahıs piyonluk vazifesini hakkını vererek devam ettirmektedir.
(bkz: and oscar goes to ...)
(bkz: sscb)
(bkz: abd)
devamını gör...
11 eylül saldırılarını üstüne yıkmak için yapılan videoda aslında olmayan adam.
11 eylül saldırılarından çok az bir zaman önce cıa'in bilmem ne sorumlusunun hastenede ziyaretine gittiği adam.
israil * denen şeyin mescid-i aksa'yı yakmasından sonra orayı yeniden imar ettiren adamın oğlu.
dünyayı kurtaran adamın oğlu ile karıştırılmaması gerekir.
devamını gör...
fethullah gülen hocaefendinin en nefret ettiğim insan açıklamasını yaptığı, islam kelimesinin googleda arama sayısını %1000 artıran şahıs.
cihad Allah'ın emri, eğer usame yaptıysa iyi yaptı ama o yapmadı.
devamını gör...
islam dinine en büyük zararı vermiş olan, gerçek olup olmadığı da belli olmayan şahıs. koskoca abd, ladin denen şahsı bulamıyor öyle mi? çok komik bir yalan.

ladin sayesinde artık dini arayış içerisinde olan insanlar, araştıracağı dinler listesine islam'ı eklemiyor. nasılsa terörist dini diyor.

islam dini 11 eylül saldırılarından sonra bu hale geldi... sanmıyorum ki ladin diye biri var. vardır elbet ama islam için hizmet etmiyordur. bilinçli bir müslüman zaten çoluk çocuk, genç yaşlı vs suçsuz insanı öldüremez. yok böyle bir şey.

sonuç ortada. artık araştırılacak dinler listesinde islam dini yok.
devamını gör...
eğer zerdari'nin iddiaları doğruysa basbayağı gladio, aynı süreçte suudi ailelerinden kopan ve mücahid olmaya heves etmiş kişilerinde aynı şekilde değerlendirilmesi elzemdir.
devamını gör...
amerikanın afganistan'a girmesine yardımcı olan adam...

müslüman olduğuna felan inanmıyorum...
abd'nin rusya'ya karşı yetiştirdiği bir kukla ve abd'nin afganistan'a gelebilmesi için üzerine düşen görevi yerine getirdi...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar