üst komşu kaderdir

nasıl ki coğrafya kader. üst komşu da kaderdir.. sürekli zıplayan, oynayan bebeler, hafta sonu sabahı erken saatte çalıştırılan elektrikli ev aletleri. zamansız tadilat vs vs... *
devamını gör...
şansa ya da şansızlığa inanmam pek ama üst kat komşusu konusunda evrenin bana vermek istediği mesajı anlamıyorum. evinde at besleyen bir üst kat komşu verdi evren bana. biraz da bipolar, biraz da saygısız küfürbaz, biraz da şiddete meyilli...
kısmet.
devamını gör...
üst komşunun 3 çocuğu var düşünün altı bacak ediyor. muhtemelen elleri ve kafalarini da kullaniyorlar koşmak için. geçen gece 2 de deprem oluyor diye uyandım. ulan azicik trt izlesinler saat 9 gibi haydi cocuklar uykuya diye bant çikiyor belki görürler de cocuklari uyuturlar. hakkaten öyle alt komşunun da bebesi ağlıyor. cocuk korkuyordur. ses heralde oraya kadar gidiyor.
devamını gör...
üst katta oturan ev sakinlerinin dört nala koşan çocukları, gecesi gündüzü olmadan ağlayan bebekleri varsa durumu anlayabiliyorum. böyle bir alt komşumuz vardı. böyle bir komşu kaderini şikayette etsem bile kabul edebilmiştim.

ama otuz küsür yaşını geçmiş özür dilerim ama eşşeeeeek kadar adamın ev içersinde basketbol oynamasını kabul edemiyorum. kız kardeşinin otuz yaşına gelip burnundaki etten dolayı sesinin farklı çıktığını anlayamayıp şan dersi almasını kabul edemiyorum. annelerinin gecenin 3-4'ünde çamaşır makinesi ve elektrik süpürgesi çalıştırmasını da kabul edemiyorum. beteri vardır, gelir beni bulur diye de fazla şikayet etmek istemiyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar