üvey baba

eskiden star'da yayınlanmışŸ kemalettin tuğŸcu'nun eserinden uyarlanan sevilesi dizi. halil güneşŸli karakteri ile şŸemsi inkaya harika bir oyunculuk çıkartmışŸtır.
devamını gör...
ergenlik yıllarımı onla geçirdiğim ve kötünün anlamını halil güneş'li karakterinden ögrendiğim ..
sarhoş olduğu halde evde karısını üvey kızını hazır olda beklettiği o bana kriz geçirten sahneden sonra kopamamıştırım.
halil güreşli karakterine hem acıdığım hemde kızdığım bir diziydi işte.geldi geçti.
devamını gör...
1949 yapımı, siyah beyaz türk filmi. yönetmen faruk kenç, senaryo şemsi arakon, oyuncu kadrosu fatma andaç, ihsan evrim, cemal sahir, kadir savun, kemal emin bara bulunmaktadır.
devamını gör...
yanılmıyorsam star da yayınlanan diziydi.allah'ım ne acılar çekti o kızlar.şemsi inkaya dan o dönem nefret etmeyen kalmamıştır herhalde. ama ben en çok lamia dan nefret ediyodum.
devamını gör...
babam pek bir severdi bu diziyi. sanırım üvey babanın o pısırık lamia'ya zulmetmesi onun için bir eğlence kaynağıydı. en son üç ay boyunca izlediğimiz olaylar sarpa sarıp içinden çıkamayınca "her şey rüyaydı"ya çevirmişlerdi. o vakit dizi babam için son bulmuştu.
devamını gör...
sabriyeeeeee, un çuvalııııı gibi repliklerin sahibi gözü dönmüş halil ve uyuz lamia karakterleri ile bir neslin hafızasına kazınmış eski bir star dizisi. lamia bir ara kötü yola düşer gibi oldu, izlemeyi bıraktıydık. inşallah finalde bir tek garibim sabriye yaşamıştır. amin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar