uvey

bu elemanı tanıyorum. harbi merak edilecek tek özelliğini açıklıyorum sizlere; garson gelmesin diye bardağı yarılayıp çayın diğer yarısını içmek için 3 saat bekliyor. başka da bir numarası yok.
devamını gör...
yazıları yakından takip etmiyorum. ancak, bugünkü 19 mayıs kutlamasını inanmayacaksınız belki ama baştan sona okudum ve beni duygulandırdı. sonra bir iki entry'sini okuyayım dedim onlar da beni duygulandırınca bu cümleyi üç nokta ile bitirmek istedim...
ne olacak bu çocuğun hali böyle bilmiyorum.
devamını gör...
yazdığı tanımlar için özel vakit gerek.
ciddi ve yeni.
üstelik müdür.
uzun yazıyor.
şöyle bir baktığımda sözlükte bu tür yazan bir hayli az yazar var.
gene gelenek devam ediyor daha çok kısa ve gelip geçici şeyler.
insanın her zaman şunu düşünmesi gerek bana kalırsa yaptığım işde tek miyim.
eğer evin önünü temizliyorsam en iyi ben temizlemeliyim.
herkesin nevi şahsına münhasır br tanım tarzı var.
ama bakılırsa görülecektir; ayırdına varılamayacak kadar benziyoruz birbimize.
ben uvey üstadın şiir gibi başlık açtığına ve adam gibi tanım yazdığına şahidim.
falcon bir gökkuşağıysa, uvey ardından gelen yağmur.
devamını gör...
10.
en kısa zamanda mecnun ara'dan ismini aratıp çıkan bütün tanımlarına artıyı basacağım yazar kişisi. karmasındaki değişimi görünce şaşırmasın diye şey ettiydim!.. *
devamını gör...
13.
adamı sözlüğe tanım girmekten soğutan kişi.

platonik aşığı olduğu kızın doğum gününe hediye götüren elemanın, kıza doğum günü için gelen hediyeleri görünce hediyesini gizleyip oradan sıvışmayı tercih etmesi gibi bir his yaşatıyor adama.

tam bir başlık açacakken es kaza bu arkadaşın başlığına denk geliyorsun, ve kendi kendine soruyorsun ulan bu varken bunu mu yazacaksın buraya? deyip vaz geçiyorsun.

yönetimden ricam bu adamı yanına falcon'u da dahil ederek tez elden uzaklaştırmalarıdır. yoksa töbe başlık maşlık açılmaz.
devamını gör...
ilk önce uzun diye geçiştirdiğim doğum günü yazısının sahibi. sonra okuyunca dumura uğradım. maşallah o kadar içten ve yaşayarak yazmış ki, okurken gözümün önünde canlandı. kendi hayatımdan kesitler bulduğum için duygulandım* rabbim bir ömür boyu mutlu etsin, iki cihanda birbirinizden ayırmasın..
devamını gör...
kardeşim yapmayın böyle! adamı gaza getiriyorsunuz, o da o gazla asılıyor klavyeye, durduramıyoruz. bu sefer de yok çok uzun yazmış, entry'nin ucu sonsuza gidiyor, ufuk çizgisi bile kayboluyor diye başlıyorsunuz sızlanmaya. geçen gün bir tanım yazmış, belli ki yine gaza getirmişler, bir haftadır ev ahalisiyle dönüşümlü okuyoruz, yorulan diğerine veriyor mukabele gibi, daha bitmedi.

yapmayın böyle... *


devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar