uzak durulması gereken kadın türleri

uzak durulması gereken kadın türleri, uzak durulması gereken erkek türleri başlıkları aslında 'uzak durulması gereken insan türleri' başlığı altında olması gereken durum. sakallı kadın olur mu canım bu ne bayağılık. hormonları bozuk kadınların elinde olmayan ve onları çok üzen bir sağlık sorunu. bunu tiye alana dikkat et Allah'ın gücüne gitmesin diye uyarmak isterim. tanımları insanları inciten bir şekilde yazmamak gerek etik olarak. seviye lütfen. 'ayıpladığınız şey başınıza gelmedikçe ölmezsiniz' hadisine göre davranalım. hedef davranış olmalı, insan olmamalı.
devamını gör...
yelloz, cazgır, şirret, hatır gönül bilmeyen, anlık davrananlar. insanın terbiyesi öfkeliyken belli olurmuş. öfkelendiğinde ben bu insanla acı kahve içmiştim kırk yıl hatırı var, ben bu insanın ilerde yüzüne bakacağım diye düşünmeden ağzına geleni söyleyen, her şeyi yapan anlık davrananlar. bütün zamanlar için davranmayanlar. dünü, yarını dikkate almadan bugün için davrananlar uzak durulması gerekenlerdir.
devamını gör...
empati yoksunu..
kıskançlıktan hemcinslerinin kuyusunu kazan,arkadan dedikodu yapan yarım akıllı kadınlardır..
iki cümleyi bir araya getirmekten aciz,fikirlerini dile getirmekten uzak beyin yoksunu kadınlardır..genellikle hayatları boyunca dış görünüşe-ete kemiğe önem verir ve tek dertleri ''o elbiseyi muhakkak almayım..şu ayakkabı benim olmalı..şu çantayı kaçırmamalıyım..şu elbise şundan daha güzelmiş...''şekinde seçim yapan ve tabiri caizse süs köpeği şeklinde yahut vitrinde hoş duran kadınlardır...
(bkz: dışarıya salınmaması gerekirken etrafta boldurlar..uzak durunuz..fazla yaklaşmayınız)
devamını gör...
ilgi budalası olan ve kendisini dünyanın merkezinde gören kadınlar. ne yaparsanız yapın memnun olmaz. hee hayat günün birinde bunlara çok sağlam bir sille vurur ama geç olmuştur artık. bu tiplerden kaçın!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar