uzak durulması gereken kişiler

kadın erkek farketmez uzak durulması gereken tiplerdir. bunlar çeşit çeşittir çoğu da gıcıktır lakin aile tarafından ''o çocukla oynama'' denilen çocuk da değillerdir. bildiğin hayatımızın içinde yanıbaşımızda tuhaf tuhaf pis huyları ile dikilmektedirler.
devamını gör...
cimriler benim için listenin başındadır.sonrasında soğan sarımsak yiyip davar gibi ortama gelen tiplerden uzak duralım.
devamını gör...
çok alıngan , her şeye alınabilme potansiyeline sahip insanlardır.çok yorarlar bunlar insanı.sanki dünya onları incitmek için birlik olmuş sanırlar.
devamını gör...
şikayetçi karaktere sahip insanlar.. hiç memnun olmaz bu tipler, şükür nedir bilmezler. uzun süren arkadaşlıklarda insanı bunalıma sokar.
devamını gör...
dengesiz insanlar. bir gün yüzünüze gülerken ertesi gün hic sebepsiz trip atarlar böyleleri. isin yoksa onun suratını cek. hayir bir derdin varsa gel güzelce anlat dimi? isin garibi bunlar kendi kendine küser, kendi kendine barışır öyle takılırlar...
devamını gör...
10 tane fake nick alıp sözlükte yazanlar, en basit konuda bile ayar yiyince sayfalar dolusu nick altı yazanlar, paranoid şizofrenler, baş öğretmen öykü serter bir de sürekli ona buna hakaret edip 'bana hakaret ediyolla' diye ağlaşan ezikler.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar