üzerine alınmak

sözlüklerde çok olur. ama sakin ol; sözlüklerde tanım yapılır ve büyük ihtimal geneli kapsar. çoğunluk tanımlandığı için içine sen de girersin ama sana özel yazılmış değildir. *
ancak itiraf etmek zorundayım ki ben de üzerime alınıyorum bazenleri.
ya bacım kaslı kibar anlayışlı falan deyip durma her tanımda Allah'ını seversen. tanındım zannediyorum beni tanıyor zannediyorum. şurada rahat rahat yazarken bir de bu korku sinmesin içimize he.
devamını gör...
bir de şu tespitimi ekleyeyim buraya;
sözlüklerde rastladım, gözlemledim;
aynı frekansta seyreden insanlar tanıdık gelir hep. sizin için yazmış zannedebilirsiniz. aynı duyguları taşımak gibi bir şey vardı. öyle bir şey işte. sen o yazarı alır aklındaki kişinin yerine koyarsın bazen. büyük ihtimalle alakasız yapyabancı birisidir. paranoya gibi eksi yanları olsa da, yakın duygu ve düşündeki insanlar olması da + olabilir.
devamını gör...
siyaseti kişiselleştiren zihniyetin, her söylenilen üzerinden cevap vermesinin özeti cümle.

tıpış tıpış ekmeleddin'e oy veren zihniyetten olamayabilirsin ama ülke seçmeninin %39'u bu adama oy vermişti. ülke muhaliflerini de bu tespit üzerinden eleştirmek gayet doğaldır.

kocaman adamlarsınız bunları bana anlattırmayın.

bu entariyi üzerinize alınabilirsiniz işte. şuraya gülme smileyi gelsin.

ben kamuya sesleniyorum, kendi bildiğimce, hislerimce olaylara bakışaçısı getirmeye çalışıyorum. sıradan bir insanım ve hiçbir konuda uzman değilim. tek uzmanlık alanım samimiyetimdir. malcolmx gibi söylüyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar