vapurdan ilk atlayan ben olucam insanları

bildiğin göbekli kelli felli adamlardır bunlar. milleti itiştirip önlere geçerler. birbirini tanımayan üç beş kişidir bunlar. kendi aralarında salakça bir mücadeleye girişirler. ilk atlayan yarışını kaybeden için ikinci bir şans daha vardır, vapurdan atlayıp sigarasını ilk yakan kişi olmak. neyin peşindesiniz?
devamını gör...
vapur daha yanaşmadan ön taraflara milleti ite kaka ilerleyen sevgili çok meşgul insanlar sabahları sizi şu meşhur titanic hareketini yapmak için kapışanlar olarak hayal ediyorum sabah sabah gülüyorum neşeleniyorum iyi ki varsınız
devamını gör...
kelsiz, göbeksiz acelesi olanları da vardır. bazıları için ilk atlayan olmasının önemi yoktur ama zahire bakarak karar verenler için bunun önemi yoktur. bazısı ayakta kaldığı ve inişteki telaştan kaçmak için zaten iniş yerinde en önde beklerler. arkadan gelen baskıya dayanamayıp bir an önce bu hengameden kurtulmak isterler.
devamını gör...
ilköğretim türkçe kitaplarındaki güzel türkçemiz bölümünden hatrında bir şey kalmamış kişilerdir olsa olsa. acelesi var ya, vapurdan da atlar, harfleri de yutar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar