ne kuyruk acısıdır be. daha güçlüydük, daha savaşçıydık, daha vizyon sahibiydik, daha akıllıydık, gezerdik, at sürerdik, oturduğumuz yerden hiç yararlı bir iş yapmadan laf söylemezdik ve bu yüzden hakkımızı aldık.
hatta noldu biliyor musun? orta asya'dan çıkan alparslan ve silah arkadaşları anadolu'ya öyle bir girdiler ki yüzlerce yıldır kimse atamadı. hala da atamıyorlar. üstüne bıraktığı kuyruk acısı yüzyıllardır devam ediyor. *

üç beş çapulcu toplanmış ağlıyor resmen. hayır ülke tek bir ırka aittir de demiyoruz ki. sahiplen bu ülkeyi, ülken için yararlı bir şeyler yap. ama olmaz. ya silahlanıcak ya da böyle orda burda ağlayacak. tarih ağlayanların ne olduğunu defalarca gösterdi. vatan senin değil de ne demektir? cahillik utanmazlık sınırını da aşıcak derecede felaket bir yöne kaymış. filistin'e israil girmesine rağmen neden filistin? çünkü adamlar yüzyıllardır orda. artık yurtları sayılıyor. bu dünya kuralı. kıytırık strateji oyunlarında bile yurt olma süresi var. bunu bilmemek ayıp.

hem akılsızsın, hem de bize toprak vermiyorlaaar diye ağla. hem milliyetçilik akımı bitti, kaçtı o tren. bir de şu üsluba bak. dağ ayısı değil mi bunlar? kendilerini belli ediyorlar hemen. çok cahilsin keşke ölsen.

ben bunlara ancak kıçımla gülerim.
devamını gör...
böyle tanımladığı ordu, özgürlük savaşçısı dediği teröristleri sümük gibi asfalta yapıştırıyor şu anda.. bu eleman da makiatosunu yudumlarken tivit atıyor.

çok vatanseverse ona da bir keleş verirler herhalde. buyursun vatanını işgalden kurtarsın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar