her şeye burnunu sokmaktan zevk aldığına inandığım bir tayfadır. isteyen yediğini paylaşsın, isteyen fosforlu kalemle çizilmiş kitaplı paylaşımlar yapsın, kimin ne yaptığı sizi ne ilgilendiriyor? beğenmiyorsan unfollow butonu var, kimse kimseyi memnun etmek zorunda değil. bir kısım insan var ki herkes kendisi gibi asosyal, göbekli, evden dışarı adımını atmayan tipler olsun istiyor. ben de bunu anlamıyorum.
devamını gör...
yediklerinizin fotoğrafını değil de yediklerinizi paylaştığınızda kendiliğinden çözülen problemdir.

turkiye'de yaşayıp mantı fotoğrafı paylaşmanın bir esprisi olduğunu düşünmüyorum. ama dünyayı gezen ve farklı kültürlerin farklı lezzetlerini paylaşan biri iseniz bunun bir anlamı olur. insanlara bir şeyler katarsınız. kimse de size bunu niye yapıyorsun demez.

bir arkadaş var, gecenin bir yarısı bana yemek fotoğrafı atıyor ve şu an bunu yiyorum diyor. gece olması sebebiyle acıkmış oluyorum. ve o yemeği canım isteyebiliyor. bu bir tür görgüsüzlük, nezaketsizliktir. paylaşamayacağım yemeği göstermem ben. ben yemek yiyorsam, yanımdaki insan ben tokum dese dahi kendimi çok tuhaf hissediyorum ve yediğim yemekten tat alamıyorum. bunu kaybetmemek gerek.
devamını gör...
ülkemiz insanlarının büyük çoğunluğunun gelir düzeyi açlık ve yoksulluk sınırının altında olması nedeniyle " yediğini paylaşmak" abest karşılanır. evet.

rıza ile paylaşılanlar mustesna.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar