vedat muriqi

kosova doğumlu 1.94 boyundaki ve 21 yasindaki santrafor oyuncusu. ptt 1.lig'de giresunspor formasi giymektedir. kendisi ile galatasaray devre arasi icin ilgileniyormus.
devamını gör...
galatasaray'dan başka forma giymem diye menajerine bu isteğini iletti diye bir haber okudum. aziz yıldırım olsa bu sözünden sonra kesin fenerbahçe forması giyerdi fakat vizyon başkan ali koç bu oyuncuyu alamamakla büyük bir iş yapmış olacaktır.
devamını gör...
gittiği büyük takımın elinde patlaması muhtemel santrfor. bizim büyük kulüpler bazı oyuncuların küçük takım oyuncusu olduğunu ne zaman anlayacaklar acaba. bu kafa yüzünden battılar. ama hala akıllanmadılar.
devamını gör...
kimi ersan martine benzetmiş kimi alanın elinde patlar demiş. 1. ersan martinle aynı kefeye koyacak kadar futbol bilgisi olan başlıktan uzak dursun. bu piyasada muriqi gibi temiz ayağı olan yere sağlam basan kafa toplarında hakim ve bu fiyata bir oyuncu söyleyin bakalım. 2. kimler kimler patladı bunu da bilemeyiz ama denemeye değer bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.
devamını gör...
ülkenin iki büyük takımının sanki dünya'da başka santrafor kalmamış gibi saldırdığı futbolcu. elinde geçen senenin gol kralı diagne var ama patlamış balon,daha nasıl anlatalım anadolu takımlarından topçu alınmayacağını. istenilen rakamlara bakar mısın 6m yuro. Allahtan kendisi rize'de kalacağını açıkladı da kurtulduk.
devamını gör...
transferi konusunda herkesin blöf yaptığı oyuncu. rize başkanından, fenere, galatasaraya, muriç'in menajerine kadar herkes zorladı, öyle görünüyorki ihale fenere kalmış. ne diyelim, inşallah elde patlayan bilmem kaçıncı oyuncu olmaz.
devamını gör...
fenerbahçe ile 4 yıllığına anlaşmış 25 yaşındaki kosovalı centre forward. 3,5 milyon €+ altyapıdan 2 futbolcu kiralık+altyapıdan 2 futbolcu bonservisiyle rize'ye verilecek. bu eleman üzerinden saçma sapan sidik yarıştıranları cidden anlamıyorum. yok galatasaraylı imiş. yok başkan caz yapmış. fener elinden almış bilmem ne.

ultraslan şöyle bir atarlanmış mesela. sanki bana mevzu bahis hazard. vedat lan vedat.altına da şunu koyalım ki laf söz olmasın.

devamını gör...
topu kolay kolay verimsiz kullanmayan bir topçu. fener'den bu futbolcuyu çıkar geçen yıldan az farkı kalır. ne ara bu kadar gelişmiş bu adam. şu halde seneye avrupalılar fener'in kapısını çalar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar