veli kerameti

abdulkadir geylani'nin anasından önce doğması bunun başını çeker. başını yesin bu ne?
devamını gör...
teknoloji geliştikçe son bulan kerametlerdir. eğer hala var ise filistin'e, suriye'ye ve diğer mazlumlara yardımlarını bekliyoruz.
bu da müthiş ya*
devamını gör...
o velilerin yüzü suyu hürmetine Allah bu inkarın ecrini size yaşattırır inşallah.
devamını gör...
alimlerin görüşüne göre haktır.

keramete inanmayan insan şeytanın yapıp ettiklerine inanıyor mesela, hayreti mucip. şeytan ki Allah'ın ve mü'minlerin düşmanı. on parmağında on marifet, insanın ağzından giriyor burnundan çıkıyor. inanıyorsun. ama bir mü'minin yapabileceğine inanmıyorsun. enterhasan kafalar var. Allah'ın kudretinden şüphen mi var? yoksa Allah'ın ikramından mı şüphen var? ya da kedi ciğer mevzusu mu?

şunu unutma kardeşim; kainat senin gördüğünden, ilim senin bildiğinden ibaret değil. her bilenin üstünde bir bilen vardır.
devamını gör...
veli kerametini anlatıyorsa müritte kerametin muhasebesini tututyorsa oradan derhal kaçın ...veli yüzlerce müridin arasından mersedesiyle inip etli pilavın gözüne vuruyorsa oradan ışık hızıyla kaçın..malını mülkünü dünyasını bırakıp mazlumların yanına koşan bir adam görürseniz işte o gerçek velidir derhal alnından öpün..
devamını gör...
keramet haktır. her velinin kerameti tabi olduğu peygamberin mucizesine tabidir.
devamını gör...
inanmayanların veli diye gördüklerinin adnan oktar ihsan k.çıaçık mustafa sapıkkafa olduğuna kanaat ettiğimdir. olm bunu inkar etmekle hatta hakarete vardırmakla, kimse sizi alıp da başının üstüne koymayacak. değişik bir statüye de sahip olamayacaksınız. hatta kimse size hakaret dahi etmeyecektir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar