venom

spiderman'in (örümcek adam) en karizmatik düşŸmanı. güçleri itibariyle örümcek adam'a fazlasıyla benzer, dünya dışŸı bir varlıktır ve bir vücuda ihtiyaç duyar. ağŸlarını avuç içinden değŸil üstünden atar, kocaman ağŸzı ve 1 metrelik dili de cabası.

devamını gör...
karizması gücü falan neyse de giydiği siyah tayt(ya da mamül) yüzünden delikanlı olamayacak kimse[önceki yorumdan alıntı yapmaya üşeniyorum(bunu yazana kadar yapardım ama)]iyi yorumdur
devamını gör...
70'lı yıllarda kurulmuş ingiliz menşeyli metal müzik grubu.
devamını gör...
nasıl olur da şu ana kadar hakkında yazmamışım dediğim grup.

60ların 70 lerin yarı faşist ingilteresinde welcome to hell adlı albüm çıkarabilecek kadar yürekli babacan ve ağa grup black metalin babası.

devamını gör...
zehir. örümcek adam zehri değil tabi, yılan zehri.
devamını gör...
bu konuya bir açıklık getirelim *

abicim venom(yani zehir) marvel'ın villain larındadır.(yani kötü karaterlerindendir) aynı zamanda venom, ''zehirli hayvanların salgıladıklar zehre'' denir. poisonla arasındaki fark, -- ki o da zehirdir, ancak venom hayvanlardan çıkar. kimyasal olan poison , hayvanlardan çıkana venom.
devamını gör...
örümcek adam ın baş düşmanı ve benim eski mahlasım . uzaydan gelen bir symbiotun eddie brock'a musallat olması sonucu ortaya çıkar. önceden peter parker la birlikte olduğu için symbiot örümcek adamın tüm özelliklerini alır ve eddie brock a verir. ancak eddie'nin içi peter'a kin ve nefretle yanıyordur. böylelikle symbiot bu öfkeyle daha da güçlenir. marvel'ın en güçlü top ten villaınlarından olup benim favorimdir. ağır karizmaya sahip venom dan sonra ise carnage sahneye çıkar. carnage ise duygusuz bir psikopatttır onu da başka bir başlıkta inceleyelim.
devamını gör...
2018'de çekimlere başlanacak spider man'in kinci , villain aleminin en sağlam karakterlerinden ve benim favorim olan venom'un spider man ile arasında geçecek tam bir film üzerine olacağı söyleniyor.oyuncu seçimleri hala yapılmadı ve belirsiz.
devamını gör...
gelmiş yeniden..
hoş geldin venom yoldaş..
devamını gör...
yeniden gelmiş, venom mu venomous mu? *

nerelerdeydin kardeş? buraya giriş bedava çıkış ücretli, bundan sonra ona göre davranın!
devamını gör...
venom derken hani şu kaldırım taşlarından ağırlık yapan venom mu? *

hoş gelişler ola dediğim insan. *
devamını gör...
onay bekleyen çaylak.

bu venom o venom mu acep? eğer öyleyse hoş gelmemiş. yok değilse hoş gelmiş. neyse her halukarda beni alakadar etmiyor.
devamını gör...
zehir demektir lakin zehir anlamına gelen bir başka kelime olan "poison" ile aynı şey değildir. venom, bir hayvan sizi ısırdığında söz konusu olan zehir iken poison, siz bir şeyi yediğinizde veya ona dokunduğunuzda veya soluduğunuzda falan söz konusu olan zehirdir. her gün bir yeni bilgi.
devamını gör...
sadece neşeli yazar. bir sözlükte ne kadar saldırgan olunabilirse o kadar saldırgan. eğlenmenize bakın gençler. bugün güzel bir gün..
devamını gör...
takip edeni geri takip eden yazar. profilinde dm yok yazıyor.
not: erkekler eklemesin.*
devamını gör...
bazi yazdiklarina katilmasam da, sirf fikrini mertce beyan ettigi icin saygi duydugum yazar.
devamını gör...
( #5760025 )
bazı sebepler gerekçesiyle birçok belediye başkanı il müdürleri vali yardımcıları ve benzeri kişilerle sık sık görüşüyorum. çoğu muhafazakar mutedeyyin insanlar. şuan çıkarları doğrutulsunda birçok iş yapıyorlar ve bunları kendi ağızlariyla söylüyorlar. haksız hukuksuz işler ama muhafazarlığı tesis için yaptıklarını söylüyorlar. peki bunları mum edecek olan, başımıza gelecek olan sol hükümetler mi yoksa devlet mi?.

t: yazar.
devamını gör...
(bkz: #5760047) valla kardeşim ben hiç bir siyasi partiyi veya lideri babamın oğlu olarak görmedim. hiç bir zaman pür hak siyaset yaptıklarını söylemedim söyleyene kobra sırtımla güldüm. sol partilerin bir yaralı parmağa işedikkleri tarihte görülmemiştir Allah vermeye gelseler ilerde (ki bu imkan referandumun sonucuna göre çok daha değişecek) yapılan haksız hukuksuz işlerin kralını kendileri yapacak. hakkaniyesizliği menfaat için ayak kaydırmanın bunuda din kılıfı ile güzelce sarmalamanın babası ak parti içinde de fazlasıyla yapılıyor. ama bir parça necasetin tümü necis etmediği kaidesiyle diğerleriyle kıyas edildiği takdirde tümden bu adamları çöpe atamayız yoksa bu seferde elde ne kalacak.

şahsi görüşüm mum edilecekse yine kendi içlerinde devlet eliyle mum edilecekler. ama muhafazakar veya din taraftarı diye bunlar hakkaniyetsiz iş yapmaz yaptıkları her icraat haktır falan diye bir polyannacılığa girilirse bu sefer mazlumun hakkına girilir bunun da faturası ahirette acı bir şekilde kesilir.ehven i şer işte kısacası. kimin dine menfaati varsa kim zarardan çok yararı dokunuyorsa artılar eksileri alınıp ona taraftar olunmalı. ancak her yaptıkları hak denerek değil yeniden belirtiyorum .böyle işte.
devamını gör...
( #5761237 )
eski olduğundan bahsetmiş yazar. fakat kayıt tarihi 2017.
hayır yani reenkarne olduysan söyle de bilelim.
devamını gör...
sözlükte eski olanların bildiği yazar yeni olanların bilmediği. ben sizin bir çoğunuzu bilmiyorum mesela. selamlar.
devamını gör...
(bkz: #5762966)
kendisini ıstakoz yerken görmek istediğim yazar.
not: ben halis mulis türküm dürüm yemeyecem de ne yiyecem?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar