veyis ateş

habertürk tv genel yayın müdürü.--- alıntı ---

Veyis Ateş 1973 yılında Mersin'in Tarsus ilçesinde dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu Ateş, okul sırasında tanıştığı radyoculukla medya hayatına, bir süre ara verdi. 2006 yılında tekrar medyaya dünyasına dönen Veyis Ateş kuruluşundan bu yana TVNET'le birlikte çalışıyor. Ana Haber bülteni sunuculuğunun yanı sıra yine aynı kanalda Bakış Açısı, Akşama Doğru, Kadir Mısıroğlu ile Tarih Sohbetleri, Ankara-İstanbul ve Habere Bakış programlarını da sunan Veyis Ateş aynı zamanda Spikerler Derneği başkanlığını da yürütmektedir.

--- alıntı ---
*
devamını gör...
alo fatih'in adam yokluğundan habertürk'e genel müdür olarak atadığı erhan çelik'in ardından ikinci büyük hayal kırıklığı olan şahıs. maksat dostlar alışverişte görsün.
devamını gör...
konuşamayan televizyoncu... bir konuşsa çok şey diyecek de konuşamıyor.
programının bu haftaki konuğu murat menteş! konuğunun karşısında o kadar tekliyor ki, bir süre sonra murat menteş, "abi sen dur. soruyu da ben sorayım," derse hiç şaşırmam.
bir de veyis acaba veysi'nin yanlış yazılmış hali mi?
devamını gör...
''ne olmuş buna'' gazetecisi. botokslu metroseksüeller kervanına bu da katılmış galiba. hal ve hareketleri de hafif kuşum aydın'ı andırıyor.
devamını gör...
ağır topları konuk ediyor programına. hocaları izliycem birden ekranda gözleri açmış, ağzı hafif aralık bırakmış , çeneyi yamultmuş , kafayı sola meylettirmiş olarak beliriyor. izleyemiyorum.
hadi izleyemiyorum bari dinliyim diyorum. soru sormak için araya girip ağzını yaya yaya konuşuyor. yok dinleyemiyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar