victor moses

fenerbahçe'yi uçuracak futbolcudur. muhtemelen mevkisinde oynamayacak mekanın sahibi tarzı serbest oyuncu olup kale önünden topu alıp karşı kaleye kadar çalımlar, verkaçlar, gökkuşağı hareketleri ve ölü yaprak gibi vuruşlarla golleri sıralayacaktır. fenerbahçe muhtemelen şampiyon arkadaşlar üzülmeyin siz de moses gibi oyuncular kiralayabilirsiniz çünkü almaya paranız yetmez. biz de alamadık.
devamını gör...
solda jesus hasansio ile birlikte Allah fenerbahçe gerginliğini bitireceğine inandığım futbolcu. sakatlanmazsa bir haftada ortaçağ, 15 günde yeniçağ ,yemin ediyorum 1 aya kadar fransız devrimine kadar götürürüz biz bu işi.
devamını gör...
bir hafta önce hazard, pedro, matic gibi yetenekler ile idman yaparken, hasan ali kaldırım, şener özbayraklı, benzia gibi vasat topçular ile oynamayı seçmiş afrika2nın en sevdiğim futbol takımları formalarından birisine sahip nijeryalı futbolcu. şampiyonluk yaşamaya geldim demiş kendisi. umarım jetlakın etkisidir. yoksa depresyona girer ve kendisini karıya kıza verir mazallah. emenike2ye benziyor sanki biraz. umarım sonu benzemez. fenerbahçe'ye gelmiş 5. nijeryalı imiş. bunlardan üç tanesi okocha, uche ve yobo oldukça iyiydiler. emenike ile pişti olduydu fenerbahçe. bakalım bu kanat oyuncusuyla nasıl olacaklar. yanlış hatırlamıyorsam en son chelsea formasıyla izlediğimde sağ bek oynuyordu kendisi.
devamını gör...
gençliğinde santrafor olarak izlediğimiz, forma şansı bulamadıkça sağ kanata evrilen, son olarak conte'nin şampiyon chelsea'sinde 3-5-2'nin sağ tarafında (wing back) olarak görev yapan nijeryalı.

fenerbahçe'ye transferi hakkında söylenecek fazla söz yok. ayew'i elit transfer(!) olarak tanıtan ali koç viktır için nasıl methiyeler dizecek açıkçası merak ediyorum. her zaman sınırlı katkılar sağlamış bir geçmişte ne buldular da kurtarıcı gibi lanse etmeye çalışıyorlar akıl alır gibi değil.

comolli denen hınzır ingiltere'de gözden düşmüş, kulüplerin maaş yükünden kurtulmak istediği ne kadar futbolcu varsa kulübe toplayacak gibi gözüküyor. Allah feraset nasip etsin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar