vinicius junior

#spor 

real madrid'in 18 yaşındaki brezilyalı forveti.. kendisi için yeni "neymar" denilse de bu adamdan bir neymar çıkmaz. eleman daha çok 100 metre koşucusu gibi. toptan bile hızlı bu. ayrıca nasıl 18 yaşında lan bu. tipe baktığında 30 larında biri gibi duruyor..
devamını gör...
real madrid yüksek bir bonservis bedeli bağlamıştı oyuncuya daha 18'ine bile girmeden. vinicius takip ettiğim kadarıyla bu paranın hakkını layıkıyla verecektir. yetenekleri ve atletizmi ile zamanla edineceği tecrübeyi birleştirince daha yüksek seviyeye çıkacaktır.
yalnız önündeki handikap real madrid kadrosunda artık ronaldo gibi bir oyuncunun bulunmaması. o yüzden gözler onun üzerinde ve daha fazla baskı oluşturuyor. bunun iyi yönleri olduğu gibi yönetmesi de güç bir durum. potansiyel olarak mbappe seviyesinde değil belki ama barcelonalı dembele kadar var.
devamını gör...
adı ahmet mehmet olsa 10 milyondan fazla etmeyecek topçu. kütük brezilya olunca zaten 15'ten başlıyor fiyat. çok hızlı, top hakimiyeti çok da iyi değil, topla koşusu bir messi ya da hazard gibi yakın ve hızlı ya da bale gibi uzak mesafe ve hızlı değil, ortaları ve pasları berbat. tek mükemmel özelliği hızı, aşırı hızlı. oyun zekası olduğunu düşünmüyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar