violet evergarden

--- alıntı ---

oto anı oyuncakları, kişilerin konuşmalarını ve duygularını kaydetmesi gereken mekanik oyuncaklardır. ilk olarak dr. orlando'nun eşini mutlu etmek için yaptığı bu oyuncaklar, çalışma mekanizması öğrenildikten sonra şirketler tarafından halka satılır. zamanla çeşitli gruplar otomatik anı oyuncaklarına askeri operasyonlarda kullanılabilecek fonksiyonlar da yükler. işte violet evergarden da bu oyuncaklardan birisidir. büyüleyici güzelliğiyle violet, hızla en popüler oto anı oyuncağı haline gelir.

--- alıntı ---

bu animenin yayınlanacağı uzun zaman önce duyurulmuştu... sonunda yayınlanmaya başlandı... çok ilginç bir hikayesi ve başka bir evrenin yansıması...

devamını gör...
netflix platformu üzerinden 2018 yılında dünya çapında yayınlanan anime serisi.
bu anime serisi, yazar kana akatsuki nin aynı ismi taşıyan romanından uyarlanmıştır.
2020 yılında sinemaya uyarlanacağı haberini alınca çok sevindim, netflix bir pilot bölüm yayınladı ve 2. sezonun geleceğini söyledi net bir tarih yok.
her bölümünde ağladım ve bütün duyguları derinden hissettim açıkçası yakın zamanda birisini kaybeden kişiler bu animeyi izlememeli. ben bunu yaptım,hiç kolay olmadı. violet ile birlikte yeniden keşfettim bazı şeyleri. bu animenin yeri ayrıdır ben de, keşke binbaşını bir kez daha görebilse..
bu güzel anime siz de kayıplarınızın acısını dindirmeye yeterli olmuyor,yaşamaya devam etmek için sebepler kazanıyorsunuz. anime bittiğinde ben de bir mektup yazmıştım. daima ben de kalacak bir mektup.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar