virüs saldırıyor

wendy barnaby adlı yazarın 2003 tarihli katabıdır. arka kapaktaki sunum yazısı ; biyolojik silahlar ‘fakirin nükleer silahı’ olarak adlandırılmıştır. gerektiğinden çok daha fazla psikolojik etkiye sahip bir kitle imha silahıdır.

hafif rüzgarlı, kapalı bir gecede küçük bir tekne tam washington dc.’nin kuzeyinde potomac nehri üzerinde demir alır. tekne theodor roosvelt memorial’in aşağısında nehri geçerken 10 kg. şarbon sporu yayan aerosol jjeneratörünü çalıştırır. sporlar şehrin üzerine saçılır. beş gün içerisinde washington’da yüz binlerce insan ölmüştür.

ingiltere’de aynı gün öğleden sonra geç saatlerdeyiz. washington’daki felaketin ilk haberleri daha birkaç saat ortaya çıkmayacaktır. insanlar işlerinden evlerine yöneldiklerinden sokaklar kalabalıktır. bir uçak, londra’nın batısına doğru bir rota takip ederek kuzeye yönelir. saatte 10 km. hızında bir günbatısı esmektedir. uçak thames’i geçerken aerosol spreylerini açır.. iki ya da üç gün sonra bütün dünya amerika krizdeyken, londra’da insanlar yüksek ateş, üşütme ve başağrılarıyla birlikte hasta düşecektir. veba teşhisi konulur; hastahanelerdeki antibiyotik stokları tükenmeye başlar. birhafta içerisinde binlerce insan ölecektir.

dünyaya korku ve panik hakimdir..

kıyamet silahlarının, sivillere karşı bir intikam amacıyla kitlesel olarak kullanılması tahminlerimizin ötesinde sonuçlarla yüz yüze kalacağımızı gösteriyor.

bu kitabı okuduktan sonra bu zalimlerin neler yapabileceklerine dair malumat sahibi olacaksınız. şimdi iş başa geldi. mevlam bu savaşın galibi eyler inşallah.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar