wesley sneijder

gazetelerin her boşŸ kalan futbolcuyu transfer için yazdığŸı futbolculardan biri yine bunlar yazılacak yine galatasaray başŸka bir futbolcuyla anlaşŸacak
devamını gör...
galatasaray'a gelmesi neredeyse imkansız olan yıldız futbolcu. galatasaray taraftarı olmama rağmen imkansıza yakın görüyorum. hem kariyeri, hem de bonservisi bir türk takımı için fazla ağırdır.
devamını gör...
uzaylıları bir kenara bırakırsak,* dünyanın en iyi ve en sevecen futbolcusu olmasını göz önünde bulundurarak hakkında fazla tanım girilmemesine sinirlendiğim futbolcudur.

zatını ajax'tan beri takip ederim. ben bu çocuğu gördüğümde anlamıştım zirveye oynayacağını. o nasıl sert şut çekmedir öyle. totti'ye şut çekme dersleri verebilir, o derece. hem sağ, hem sol ayağını kullanabilir ve iki ayağıyla da 35-40 metrelerden attığı goller çoktur. benim bildiğim en iyi orta açan adamdır. ortasahadan nokta orta atışı kavramının en iyi uygulayıcısıdır. oynadığı mevki sabit amc, mc olmasına rağmen, onu sahanın her yerinde görürsünüz. basar, pres yapar, kovalar, defansa gelip top çıkarır, gider gol atar, korner, frikik kullanır. gittiği her takımda takım kaptanı olmalıdır. kısa boyuna rağmen aklı uzundur, oyunu iyi okur. teknik, taktik özelliklerinin yanında, adam gibi adamdır, efendidir. müslüman olur, hidayete ererse, dünya ahret kardeşimdir.

ayrıca, ne varsa bu hollandalılarda var. diğerleri hep eksik ya da fazla. kimi uzaylı, kimi ezik, kimi artist, kimi istikrarsız, kimi aşırı hırslı, kimi paragöz, kimi terbiyesiz..

bir de galatasaray falan denmiş. böyle şakalar, komiklikler falan..

devamını gör...
tugay kerimoğlu nun daha üst versiyonudur daha fazla top kapar, daha fazla öldürü pas yapar,i daha fazla koşar, daha fazla gol atar, her takıma lazım bir adam kısacası....halk arasında bunlara orta saha dinamosu dendiğide görülmüştür...
devamını gör...
wesley sneijder (d. 9 haziran 1984, utrecht, hollanda) hollandalı futbolcu. serie a takımlarından ınter milan'da forma giymektedir.abisi jeffrey sneijder ve kardeşi rodney sneijder de kendisi gibi futbolcudur.
devamını gör...
ukdeyi veren: mutevehhim

şu yoklukta parlayan en iyi orta sahalardan, çok iyi bir oyun kurucu, inter ve hollanda milli takımının vazgeçilmezlerinden.
devamını gör...
fenerbahçe'li taraftarları arkasına alarak ülkenin her kurumuna tehditler savuran tescilli şikecinin taraftarları yemleme taktiğinden biri daha...

şampiyonlar ligine kalamayacağını biliyor takımın atıyor da atıyor..aynı konuşursam yer yerinden oynar dediği gibi...

avrupa şampiyonasında ahı gitmiş vahı kalmış bir haldeydi hollanda takımında...

bir mehmet topal bombası daha olabilir benden demesi...
devamını gör...
fenerbahçe'nin şampiyonlar ligine kalması durumunda 30 ağustos`to kap`a, 1 eylül`de uefa`ya bildireceği hollandalı yıldız. şimdi dalga geçenler olacaktır ama olsun lan hayali bile güzel...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar