wetransfer.com

2 gb a kadar olan dosyaları karşı tarafa göndermeye izin vermesiyle ama daha çok üyelik cart curt istemeyip çok kısa bir sürede olayı halletmesi ile tercih edilesi site.

mevzuyu çok basit bir şekilde hallederek zaman zaman çok işime yarıyor.
devamını gör...
kişinin işi düşmeyene kadar varlığından haber olmadığı kullanışlı sitelerdendir. üyelik bile gerektirmeden tek bir fotodan 2gb lik malzemeye kadar mailden maile bilgi aktarımı yapar. hatta yıllık üyelik yaptıranlar için 100 gb ta kadar yükseltiebilir kotası varmış. tabi öyle olunca dolar üzerinden bir miktar güzel para alıyorlar ama sürekli işi düşenler için değer herhalde.*

velhasılı kelam hem sistemi basit hem de işlem yapması oldukça kolay. tavsiye edilir.

edit: normal pc ye veya akıllı telefona indirmeleri çok kolay yaparken ben mi beceremediğim için midir nedir, ipad e indirme yapamıyor. eğer yapmayı başaran varsa aydınlatsın lütfen.
devamını gör...
mailde dosya boyutu sınırına takılındığında kullanılan dosya gönderme sitesi. en sevdiğim özelliği ise karşı tarafın indirip indirmediğini haber vermesi.
devamını gör...
mobil cihazlarda gönderim yapmak isterseniz sinir krizi geçirmenize sebep olabilecek şahane site.
2 gb dosyayı tek tek seçip, upload etmesini bekleyip, bir arıza ile karşılaşıldı diye tüm işlemi silip atan bir mobil durumu var evlerden ırak..
uygulamasını da indirseniz aynı hatayı veriyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar