what can i do sometimes

fatih terim aforizmalarının en revaçta olanlarından.

ing. ne yaparsan yap olmuyor bazen, bazen elimden bir şey gelemeyebiliyor. 2- (deyim) babamın adı hıdır elimden gelen budur. 3- (argo) napak hacı bizden bu kadar.
devamını gör...
metin şöyle devam eder;

"big games easy than the other games. unfortunately. everytime is we have the control the games, under the control the games, during the games. we have the some possibilities, some big chances, some big okazyons, something like that but what can i do, sometimes? and it's the football, that's the football. something happened. everything is something happened. but anyway now is in the tabela, we have to seen the situation, now is second position. and one point more. i dont want to see the back, i want to see the front."

derler ki winston churchill ve john f kennedy'nin konuşmalarından sonra dünyadaki yapılmış en efsane konuşmadır.
devamını gör...
şöyle bir tashih etmeye giriştiğim mükemmel konuşmanın giriş cümlesi. ama "everytime is we have the control the games, under the control the games, during the games" cümlesi beni benden aldı, ingilizcemi sorguladım, yapamam dedim. ama en sonunda "i want to look forward" demek istiyor. en net o kısmı anlayabiliyoruz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar