whatsapp grubu

%90 boş konuşmalardan oluşan gruplardır. katılmasan da rahat olamıyorsun bu seferde ''mesajları okuyorsun biliyoruz'' gibisinden mesaj yolluyor adam. gruptan çıkmadan mesajları görmemenin bir çaresini bilen varsa beni piştletsin kardeşlerim.
devamını gör...
bölümle ilgili bir tane açıldı, ve sürekli kızların saçççma sapan resim paylaşımları embesil konuşmaları ve erkeklerin arasında dönen nalet olası geyikle telefonumun değerli hafızasını ve benim bilinç altımı dolduran pis mundar mesajların atıldığı gruptur. çıkacam da not falan paylaşıyorlar , ama dur hele sen..burama kadar geldi.
devamını gör...
tıpkı diğer insani ilişkilerde olduğu gibi whatsapp'ta da en temiz grup aile grubu. annem babam ablam kardeşim ve benden oluşuyor, aile içi paylaşımımızı maksimize ediyoruz. babam komikli, annem mesajlı şeyler yazıyor. bazen birbirlerine kalp falan yolluyolar. "ama olan var olmayan var beyler" diyorum, üzgün surat yolluyorum, kıskanmayın sizin de olur diyip hunharca gülüyorlar..... ulan o kadar da iyi değilmiş aile grubu, bavulu toplayıp tek başıma gruba çıkıcam *
devamını gör...
son görülme kapatma sebebidir.

sırf bu gruplardan trip gelmesin diye son görülmem uzun bir süredir kapalıydı yeterli bi çözüm sanıyodum taa ki bi akıllı arkadaşın triva crackten oyuna son girme saatime bakıp e telefon elindeymiş işte neden gruba girmiyorsun? tribine kadar.

sonuç: wp sildim. *
devamını gör...
paşalar gibi ''gruptan ayrıl'' butonuna rağmen herkesin bik bik bik şikayet ettiği ama kimsenin de ayrıl/a/madığı gruplar.
fala inanma falsız kalma gibi, dedikodu sevme dedikodudan eksik kalma kafası bunlar.
hey yavrum heyy.
devamını gör...
pişmanlıktır. grup kuran sonra kendi kurduğu gruptan çıkan ergeni mi dersin, sürekli espri yapmaya çalışıp tepki alamayınca depresyona gireni mi dersin, ağır abi takılıp bıkmadan milleti uyaranı mı dersin, lan oğlum sen kimsin ? içimden şu zalim şüpheyi kaldır, ya kendin git ya da grubu kaldır.
devamını gör...
bazen ben telefona 3-4 saat bakmamayı başarabildiğim zamanlarda hepsi birden konuşursa "5 sohbetten 126 mesaj" gibi bildirimlere sebebiyet vererek beni sanki önemli biriymişim gibi gösteren toplu konuşmalar. halbuki açar bakarım bir tanesinde bile ne adım geçmiş ne de benimle ilgili bir şeyden bahsedilmiş...

devamını gör...
on bir tane grubu olan bir insan olarak bazen çok zor olan gruplardır. hangisine cevap vereceksin ne yazacaksın insan zor yetişiyor hakikaten. kendime yardımcı tutmayı planlıyorum.
devamını gör...
11 tane grup vakası da bende mevcut. aile ve arkadaşlarla olanlara her türlü yetişiyorum. ama yöneticisi olduğum sohbet gruplarına yazmak benim için uzun bir zaman alıyor. kim hangi sohbete geliyor, hangi sohbette bu hafta ki konu ne, bu hafta kaç kişi gelecek, sohbet nerde olacak, tabi arada bir paylaşım da yapıyorum anlayacağınız işim karışık biraz. daha sohbet hazırlama konusuna girmiyorum orası da ayrı meşakkat. Allah yardımcımız olsun. ilmimizin zekatını vermeyi nasip etsin. dualarınıza talibim sözlük ahalisi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar