nasıl olur da açılmaz böylesi bir başlık afalladim açıkçası. efenim bu tipler dünyaya nasa çalışanı gibi gözlem yapmaya gelmiş kimselerdir. kişinin en büyük hazzı her yazılana bakıp sinsilikle olayları takip etmek. bunun görseli de var hemen atayım.

devamını gör...
özelden sorulara muhatap olur.

- abi okumuşsun mesajları. yazmamışsın bir şey.
+ yaa telefon çocuğun elindeydi. o açmışsa demekki.
- şuan kimin elinde? okuyorsun işte.
...
+ ben eşiyim. lavaboda kendisi
- abi başka yalan bul Allah'ını seversen.
+ lan tamam bee. öff yazarım bişeyler.
devamını gör...
grubun hayalet üyesidir.
duvarlardan falan da geçer o. ya konu içini açmamıştır yahut cevap vermeye tenezzül etmeyecek kadar önemsiz görüyordur. bir ihtimal yazılanlara rağmen her şey yolundadır ve gereksiz tasdik cümlesi yazmaya üşeniyordur. *
devamını gör...
istihbarat elemanıdır.
konuşanları ve konuşulanları takip eder, bir kenara not eder.
belki de sözlüğümüzde öyle yazar da vardır. almıştır bir kullanıcı adı, eline kağıt kalem falanca mahlaslı yazar şu görüşlü filanca yazar bu görüşlü, şunlar orta yoldan, bunlar radikal, falan filan...
devamını gör...
kuzenler ve apartman sakinleri gibi gruplara dahil olan biridir belki. ve telefonu birazcik eline almayınca onlarca mesaj görüp ne ara konuştunuz bunları yaa der, hangi birine cevap yazacağını şaşırır,yazsa da artık başka konulara geçildiği için en iyisi hiçbirine cevap yazmamaktir.
devamını gör...
aynı ofiste çalıştığımız kişilerle haberleşmek için 7-8 farklı grup kurdular. kelime enter kelime enter şeklinde yazdıkları için çoğu zaman okumuyorum bile sinirlenip okusam da yazmaya yetişemiyorum çünkü sürekli grup değiştirip duruyorlar ben de yetişemiyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar