whatsapp kazaları

whatsapp uygulamasında yanlışlıkla gönderilen içeriklerin sebep olduğu sıkıntılı iletişim kazalarıdır.

hele bir de bu kaza gruplarda yapılıyorsa o kadar kişiye rezil olma durumu var.
tabi şimdi gönderen farkına varıp silerse sorun yok. ama az önce üyesi olduğum bir grupta yaşanan kazanın telafisi mümkün olmuyor. eleman telefonunundan yanlışlıkla gereksiz bir içerik paylaşıp sonra o panikle gruptan çıkınca olanlar oldu. benim gibi bir kısım görenler sildi tabi.* ama hala ikiyüzelliye yakın kişiye de görünmek için sistemde öylece duruyor içerik.

whatsapp artık yöneticilere içerik silme yetkisini getirse iyi olur.
devamını gör...
yanlışlıkla arkadaşıma diye kayıtta lafını geçirdiğim gruba ses kaydı atmıştım ve en duymaması gereken kişi dinlemişti bile. Allah'tan mesajı herkes için sil diye bir şey çıktı da daha fazla rezil olmadan mesaji imha ettim ve bir daha o grubun hiçbir sohbetine katılmadım.
devamını gör...
Allah beterinden saklasın da en kötü kazam osmanlı sanatı ve mimarisi ders notumu aile grubuna atmamdı. bir dalgasını çevirip bıraktılar sağ olsunlar.
devamını gör...
ben, kuzenlerim, azize teyzem, kevser teyzem ve onun gelini. hepimiz bir whatsapp grubundayız. azize teyzem’e dedim ki -kevser teyzemin gelini için- “nasıl iyi mi iş yapıyor mu” dedim. teyzem de “mal yemin ediyom bu kız hiç bir şey yapmıyor anca oturuyor” dedissjsj. bende teyzeme teyze gruptasın ablan(kevser teyzem) görmesin dedim. bütün şaşkınlık emojilerini göndermiş gruba. ben tabi evden çıktım hemen yanına gittim onun. baktım ki gözleri dolmuş. korku için de bana “ablamın yüzüne nasıl bakacağım” dedi. dizlerine vuruyor bir yandan da. ne yapacağım ben diyor :) ahahaha. daha sonra gruba baktık ki kevser teyzem mesajı görmemiş. teyzem’in interneti bitmişmiş o arada. dedik ki bunun interneti bir kaç güne gelir o zaman mesajı görür. öyleyse hemen onun telefonuna ondan önce ulaşıp mesajı silelim dedik. nitekim öyle yaptık. :) bu da böyle bir maceraydı. çok gülmüştüm.
devamını gör...
boğazımı temizlerken yanlışlıkla ses kaydı alıp üniversite grubuna göndererek yaşadığım kaza. Allah beterinden saklasın.

iş yerinin grubuna birisi kocasının kaplıca sefasını göndermişti.

daha beteri de başka bir üniversite grubunda yaşanmıştı. bir öğrenci... neyse bunu yazmıyım. *
devamını gör...
daha az önce yaşandı bu durum. 120 kişilik araç grubunda birisi yanışlıkla "naber aşkilitom" dedi. en az 15 kişi gördükten sonra silindi ancak arkadaşı ss almış geri attı gruba. adamın adı aşkilitom tuncay kaldı. hayatı boyunca bu yükle yaşayacak yazık.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar