sanıyorum ki sadece ve sadece kızların genetik kodlarında var olan bir durum. mark gizlice sinyallerle falan filan taktı bize bu özelliği bence.

sanmıyorum kim ki bir erkek kız arkadaşından gelen mesajın ekran görüntüsünü alıp bro ya kız bu ne demek istedi sence desin.

ama biz ohoo her mesajı ss alıp alıp yollarız, yorumlarız, tartışırız ve kapanış.
devamını gör...
arkadaşa gönderilse iyi duyumlarıma göre gruplara düşüyormuş. uzaylılar tarafından kaçırılmış kişi gibi screen shot masaya yatırılıp inceleniyormuş. evlencek erkek mi eğlenilecek erkek mi derhal tanı koyuluyormuş.
devamını gör...
ss i alınan vatandaşın haberi yoksa etik bir davranış kesinlikle değildir.

iki kişi arasında husumetin, sevginin, her duygunun; üçüncü kişilere sıçramaması taraftarıyım. konu her ne olursa olsun, ne boyutta olursa olsun, "iftiraya uğrama" minvaline girmedikce arada geçen muhabbetin koz formuna dönüşmesine şiddetle karşıyım.

zira ben sadece karşımdaki ile konuşuyor oldugumu varsayarak özelimi paylaşıyorum. aynı şekilde o da bana özelini evrende iki kişiymişiz gibi anlatıyor. -ken neden ardımıza gizlice adamlar saklayıp "bak şimdi ne anlatıyo bana bak bak" demeliyiz?
karakter ölçümü de iş bu devrede devreye giriyor.
devamını gör...
sadece kız gruplarında olurmuş. yav he he. erkekler zaten akşama kadar kuantum fiziği konuşup atom parçalar. olay cinsiyette değil karakterde keşke bir kabullensek.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar