will smith

amerikalı sinema oyuncusu ve müzisyen. asıl adı willard christopher smith jr'dır. big willie style albümü çok ses getirmişŸtir. en iyi filmleri ; i am legend, the pursuit of happyness ve hitch olarak gösterilebilir. miami ve just the two of us şŸarkıları güzeldir.
devamını gör...
buraya yaziyorum. sonra steven neden bize daha once soylemedin demeyin. bu adam gelecegin abd baskanidir. aktor olarak ronald reagan'dan cok daha yetenekli. hem beyazlar, hem siyahlar tarafindan seviliyor. zeki, cevik ve ahlakli. mesela hip hop mu, rap mi her ne zikkimsa onu yapiyor ama hic kufurlu sarki sozu yok. soyle soyleyeyim , bunu sevmeyen bir kisiye ben rastlamadim. belki cubbeli ahmet hoca sevmiyordur bir tek. gerci o' nun da sevdigi adama rastlamadim.
devamını gör...
bu adamin daha comezlik yillarini bilirim. "dj jazzy jeff and the fresh prince" diye bir gruplari vardi. hatta "fresh prince" diye bir komedi dizisinde de oynamistir. sonralari akillandi, guzel calismalara imza atti. hollywood'daki ender akli basinda, efendi adamlardandir. duzenli bir aile hayati vardir, coluk cocuga karismistir. 2008'de 80 milyon amerikan lirasi kazanmistir.
devamını gör...
cok sempatik bir abimizdir. hollywood'daki en mutevazi ve beraber calismasi kolay insanlardan birisi oldugu soylenir. neselidir, guler yuzludur, daha ne olsun?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar