willy wonka

akraba olmak istediğim hatta evlatlık olarak beni almasını istediğim nadir insandır kendisi. çalıştırdığı cücemsi varlıklar sayesinde müstakbel babamla köşeyi döner, çikilataları yiyerek kötü kahkahalar bile atabilirdim. kamuoyuna duyurulur.
devamını gör...
çikolata deyince akla gelendir. ah o fabrikadan keşke benim de olsa. her yer çikolata mükemmel. neyse hayallerimi bir köşeye bırakıyorum ve yeni yazarımıza hoş geldin diyorum. buraları sevmesi bol bol tanım yazması ve uzun yıllar burada olması dileğiyle.
devamını gör...
nickini her görüşümde willy wonka willy wonka çikolata fabrika diye şarkı söyleyesim geliyor. *

filmden çok etkilenmiştim bir çikolatasever olarak.
devamını gör...
charlie'nin çikolata fabrikası filmini 4-5 defa izlemişimdir. bir üstteki tanımda yazıldığı gibi adını her gördüğümde kafamda şarkısı çalmaya başlıyor. *

willy wonka, willy wonka
the amazing chocolatier
willy wonka, willy wonka
everybody give a cheer
devamını gör...
(#5944476) son derece hal, durum gibi şeylerden anlayan bir yazar. bu mottoyu sözlüğünde mottosu yapacağımı buradan bildireyim kendisine. belki yarın öbür gün sana kız buldum git onu al falan bile der.
devamını gör...
kendisine bugüne kadar sadece 2 kez mesaj atmışım, ikisinde de merakımdan bir şey sormuşum ama ban asla cevap vermemiş. ondan sebep kendisine bir miktar kırgınım.
devamını gör...
(#5954208)

severek takip ettiğim yazarlarda. ama korkma kardeş olaylara mantıksal yaklaşıyorum,duygusal değil. yoksa gömmek derken adana antep yöresinde gezdirir başlığı kebaba bağlardım. ceset de arada kaybolurdu polis bile bulamazdı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar