xanax

etken maddesi alprazolam olan psikiyatrik ilaç. genellikle anksiyete ve panik bozukluğŸu olan hastalarda kullanılır. fiziksel bağŸımlılık yapma ihtimalı vardır, ruhsal bağŸımlılık yapması daha olasıdır. genellikle kullanan hastalar yanlarına almadan çıkmazlar. bazı psikiyatristlerin gelen 10 hastadan 9una yazdıkları ilaçtır.
devamını gör...
insanı aptallaştıran, duyularını körelten, alkolle alınması aptallık olan ilaç. benzodiazepin türevidir, diazem'den tek farkı etki süresinin kısaltılmış olmasıdır. bulutların üzerinde falan gezdirmez, bolca uyutur ve salaklaştırır, ancak kullanılmasının zorunlu olduğu durumlar vardır ve hayat kurtarır.
devamını gör...
30 saatten fazla uyanık ve çok yorgun olmama rağmen iki tableti ile beni hala uyutamamış olan ilaç. iki saat sonra iş için hazırlanmam gerek. ayran daha faydalı olurdu. *
devamını gör...
yeşil reçeteye tabi ve alprozalam içeren 0.5-1mg formları bulunan müstahzar..anksiyete;huzursuzluk,takıntı,depresyon,panik-atak,nörotik depresif durumlarında oldukça etkindir..
1gr.xanax küllllçe gibi yapar adamı..yapmıyorsa kişi danalar gibi bi bünyeye sahiptir,dozu az gelmiştir.doktor kontrolünde doz ayarlaması yapılır..sık kullanılırsa,bağımlılık yapar..hapçı olursunuz..ben söyliyeyimde..
devamını gör...
uçma korkusu olanlara verildiği ama uçma korkusunu gidermekle ilgili bir özelliğinin olmadığı rivayet edilen ilaç.envâi çeşitlerini bilirim de buna sıra gelmedi.
devamını gör...
anneannemin yıllar süren uykusuzluk problemi için ölene dek kullandığı ilacın adıdır.her gece yarım xanaxla anca bi yarım saat uyuyabiliyordu.nur içinde yatsın.
devamını gör...
0.5 mg alırsanız kafanızdaki kuruntulardan uzaklaşırsınız. mutluluk verir. 1 mg alırsanız rahatlık verir. kollar bacaklar falan hafif gelir. kafa yapar. 2 mg alırsanız yürüdüğünüz yolu bilmezsiniz. feci kafa yapar. ayrıyetten feci de uyku yapar. 3 mg alırsanız en geç yarım saate uyursunuz. ertesi gün 1 mg etki ile etkisi sürer. ne kadar alacağınıza siz karar verin artık. yada almayın banane.
devamını gör...
yarım dozu ile bile mr cihazı gibi feci gürültülü bir nanenin içinde mışıl mışıl beni uyutmayı becermiş, on kaplan gücünde ilaç.
devamını gör...
19.
anneannemin yıllar süren uykusuzluk problemi için ölene dek kullandığı ilacın adıdır.her gece yarım xanaxla anca bi yarım saat uyuyabiliyordu.nur içinde yatsın.

devamını gör...
20.
6 ay kullanımı zorunludur. 6 ay sonrasında devamı bağımlılık yapar. içildikten 20 dk. sonra şu belirtirler olur; sarhoşluk alametleri, konuşmada yavaşlama, peltek konuşma, cümle kuramama, bakılan bir yere odaklanma, ağır uyku hali. bunu kullanan bazı şahıslar uçtuğunu filan iddia eder. tamamen yanlıştır çünkü şahıs uçmanın nasıl bir şey olduğunu daha öncesinde tecrübe etmediği için, kendisini uçuruyormuş gibi zanneder. yeşil reçeteyle satılır. ülkemin akıllı doktorlarına ( pratisyen, nörolog, psikiyatrist) şöyle bir iki ağlamaklı, ah ölüyorum çok fena panik atağım geldi gibi bir kaç sözle yazdırılabilecek tehlikeli bir ilaçtır. içildikten sonra bünyede yan etki yapar. bir gün sonrasında ellerde titreme, sinir bozuklukları, ağlama ve gülme krizleri vs. yaşatır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar