xbox series x

microsoft'un yeni oyun konsolu. pc'leşme çabalarının sonucu olarak, şahsen bayıldığım bi tasarımla gelecek. 8k 120 fps gibi uçuk vaatler var. 5 sene sonra alınabilir düzeye geldiğinde ancak düşünebilirim. şimdilik rüyalarda buluşuruhh.

devamını gör...
tasarım sınıfında hanımı kandırabilme kategorisinde olmayan oyun konsolu. ama çok ciks be. üstüne oyalı dantel konulursa şık durur aslında sırıtmaz.

edit: az buçuk inceledim de göründüğü gibi çok bi büyüklüğü yokmuş. alırım kesin.*
devamını gör...
şuan için uzak ama bir sonraki konsolu xboxdan yana yapabilirim. belki kendi oyunları çok kuvvetli değil ps4 sony kadar da kazikci değil. paşa sony ayda iki kıytırık oyun verirken xbox şimdi 140 oyun abonelerine açık. tasarımı bende beğendim kesin office ve bilgisayar programlarının olacağını düşünüyorum.
devamını gör...
elin gavuruna 500 dolar. bize 7500 tl, yani 1000 dolar. elin gavuru 1 asgari ücretle bundan 3 tane alırken, biz 3 asgari ücretle 1 tane alamıyoruz. emeği geçen herkesi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.
devamını gör...
tasarım konusunda masterpiece bir iş gibi geldi gözüme. yerleştirilen yerde hiç sırıtmaz, ilk görüşte hoparlör sanan bile olur yani.

neyse gideyim de playstation bir'imin üzerinde ceviz kırayım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar