xiaomi redmi note 5

32/3 ve 64/4 şeklinde versiyonları bulunan f/p oranı iyi akıllı telefon. kvk garantili 64/4 gb olanı an itibariyle 1589 lira. özellikleri:bu da fotoğrafı:

devamını gör...
15 şubat'ta elime geçmiş olan telefon. ilk olarak bahsetmek istediğim şey performansı. önceki telefonumun 2 gb ramli asus zenfone 6 olmasından mıdır bilmiyorum ama bu telefon bana uçak gibi geldi. akıyor resmen.

gördüğüm kadarıyla en çok kasan programlardan biri google maps yani haritalar. onun bile açılması 3 saniye sürüyor. gps çok iyi, konumu hemen buluyor ve isabetli.

batarya konusunda ise ben silivri'de çalışıyorum bu aralar. şebeke fazla çekmediği için inanılmaz şarj tüketiyor. 3300 mah bataryalı zenfone 6'nın şarjı birkaç saatte tükeniyordu. bu ise işe gitmeden önce yüzde 45 şarj vardı, eve dönmeden hemen önce bitti. bugün de saat 9 gibi başladım kullanmaya 5 saat olmuş yüzde 81'de. oyun oynamadım fakat sözlüğü çok kullanıyorum. wireless açık ve ekran parlaklığı yüzde 20 civarı. detaylı incelemeyi sonra yapacağım.

ekran boyutu 6 inç yazıyordu ama zenfone 6'dan hem daha kısa hem daha ince. o telefon cebimde şişkinlik yapıyordu, bunun arkasında kılıf olmasına rağmen yapmıyor.

telefonu beğendim ve tavsiye ediyorum. son olarak da telefondan çektiğim bir fotoğraf paylaşıyorum. isteyen olursa daha fazla çeker paylaşırım. başka uygulama yükleyip denememi isteyen olursa söylesin yaparım.

devamını gör...
xiaomi' nin note 4x modelini almadan önce çok çok kafamı karıştıran modeliydi. fiyat/performans açısından makul seviyede bir telefon.
devamını gör...
bir xiaomi mi 8 lite kullanıcısı olarak muhakkak parasının hakkını verecek telefondur dediğim telefondur.
xiaomu tr'de henüz yeni ve satış sonrası sistemi hala tam oturmamış olmasına rağmen benim gibi garantici bir adamın bile aklını çeldiyse şüphesi olan düşünmesin derim.

şayomim ve ben, mutluyus.
devamını gör...
yukarıdaki kıytırık görüntüyü bile ne kadar güzel çekmiş. gözüm bile o kareyi bu kadar güzel görmezdi hasılı kamerasını beğendim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar