yağmurlu havada gözlük takmak

yağmur damlaları camı ıslatır, camlar buğulanır ve görüş mesafen kalmaz. çıkarınca da hayat bütün netliğini yitirir. ancak , nesneleri ana çizgileriyle görür, öyle idare edersiniz. ama gözlük aynı zamanda da bir emniyet aksesuvarı. o olmazsa da adamın gözüne gözüne şemsiyeyi sokuyorlar.
devamını gör...
bahsi geçen gözlük dereceli gözlükse; insana olmayacak çileler çektirecek durumdur.

gözlüksüz bir adım dahi atamadığım şu dünyada yağmur yağınca hayatım mahvoluyor ve ben çok büyük bir çıkmaza giriyorum.

görmeme engel olabilen birçok su damlası var ama arada bir yerlerde net olan bir dünya görünüyor. işte... bu yüzden gözlüğüme muhtacım. aksi halde kan gibi gözler ve uzunca bir süre devam edecek olan baş ağrısı beni bekliyor olur.
devamını gör...
geçenlerde tuzlada kimya fabrikasında kaza oldu ve asit yağmuru yağdı. bunu düşününce normal bir durum. bilim kurgu filmi değil artık asit yağmurları.
devamını gör...
artık optik teknolojisi o kadar gelişti ki, camlardan su kolayca kalıyor ve buğu da yapmıyor. yada buğuyu kendi kendine çarçabuk uçuruyor. ayrıca o kadar da pahalı olmayan camlar.
devamını gör...
minibüste burnumun ucundan su damlarken buğu sayesinde korkunç kalabalıktan beni izole eden durumdur. oh. çıkarıp temizliyorum o kalabalıkta, herkes bana bakıyor, hiçbirinizin benimki kadar önemli bir işi yok o anda.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar