yagmurun golgesi

1.
sükunet arz eden bir nicke sahip yazar. tanımları da aynı sükunet halinde devam ediyor. yolu açık ola. hoşgelmiş.
devamını gör...
kendisine oy verirken *durumunda yazan ''ama bu olmadı hiç :('' yazısıyla gözgöze geldiğim anda az kalsın oyumu geri alacağım yazar.güzel yazar, okurum bir de nickini pek beğenirim..
devamını gör...
şimdi bu çok değerli yazar arkadaşımız üstüne alınmasın da çünkü seri saçmalamak üzereyim. yağmurun gölgesi falan olmaz arkadaş "alla alla niyekine" dediğinizi duyar gibi oldum, şöyle ki yağmur sıvıdır sıvı maddeler ışığı geçirir ışık geçince de gölge oluşmaz yaaa!

edit: bir tane -da ver orada. işte onu ayrı yazmamışım.
devamını gör...
14.
tanırım has uşaktır.kına gecelerinde çerez aşırmaz,kolbastı oynayan veletlerin ayak altlarına raptiye dökmez,erik yemez,yerse bile tuzlayarak yer.gözünün gördüğü hiç bir şeyden korkmaz,gözlüksüz asla göremez.akşam beraber çitlediğimiz çekirdeğin çöplerini hala cebinde saklar,o derece de temiz uşaktır yani.orta doğu ve balkanların en hızlı şoförü ünvanını hala kaybetmemiştir*.
devamını gör...
(#114494) yorumuyla efkarımı ortadan bir anda kaldırmıştır.şöyle bir ağız tadıyla efkarlanamadık yahu*yukarıdaki densizin söylediğinin aksine keyifle okuyorum bütün entrylerini ve her seferinde gözümde cıvıl cıvıl tazecik hanım hanımcık biri canlanıyor*
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar