yakın arkadaşı aile ile tanıştırmak

yakın zamanda yaptıgım şey. pek beklendiği gibi sonuçlanmıyor.
ablamın arkadaş gittikten sonra 10 üzerinden 1 veriyorum o da dış görünüşe; demesi ile dumura uğradım. beni yerlere serdi.

- yok aslında öyle biri değil, vay böyle değil desem de biz gördüğümüzü söylüyoruz nidaları havada uçuşur.
devamını gör...
yakın zamanda nesnesi olacağım eylem.
birkaç gün önce telefonda arkadaşımla konuşurken aniden “dur annemi veriyorum bi’ merhaba desene kız olduğun anlaşılsın” şeklinde bir adet cümle duydum. bunu diyen şahıs da erkek bu arada.
neyse arkadaşımızın annesiyle de ayaküstü arkadaşımı çekiştirdik çok şükür. en son annesinin arkadan “kıza niye müdür diyorsun oğlum” diye serzenişte bulunduğunu duyunca gülme krizine girdim.
teyzenin arkadan sesi geliyordu e bari tanıştır bizi yarın gelsin diye. yakın zamanda hediyemi alıp bir adet ziyaret gerçekleştireceğim a dostlar, giderken kahve fincanı takımı götüreyim diyorum.
devamını gör...
çocukken ki heyecan verici hadiselerden biri. arkadaşlığın levelini "yakın arkadaştan","aileye tanıstırılmış yakın arkadaş" seviyesine çıkartıp yenilecek haltlar için otomatik izin gibiydi.
devamını gör...
sonrası zaten söz nisan falan diye devam eder.
normalde yakin arkadas aile ile tanistirilmaz "lan (cinsiyet farketmez) evden cikasim yok bize gel" denilir o sekilde tanistirilir birde "gel seni bizimkilerle tanistirayim" kismi var ama o baska konu onu ileriki derslerde anlatacagız.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar