yakışıklı olmanın olumsuz yönleri

sanıldığının aksine saymakla bitmez diyebileceğim kadar olumsuz yönü vardır. işyerinde, okulda, mahallede erkekler tarafından hep laf işittirilen, sevilmeyen kişi olmak kaderdir.
devamını gör...
ya o kadar çok ki olumsuz yönleri. nasıl bir dert, nasıl bir kasvettir Allah'ım. her gece Allah'ım affına mağruren ''allah'ım neden bu kadar yakışıklıyım, neden beni vasıta kıldın bu kadar dilberin gönlünü istemeden de olsa çalmaya, Allah'ım affet..'' yollu dualar etmeye sebep oluyor. çeken bilir a dostlar. zaten bu bahar da güneş yüzü görmedik. offf oooff..*
devamını gör...
bi ton yakışıklının sözlükte kafa ütülemesi. tamam biz de yakışıklıyız ama dillendirmiyoruz en azından. yapıyo muyuz, yapmıyoruz tabii.
devamını gör...
10.
"cogito başında oturmaktan - sivilceli, koca gövdeli klasik türk erkeği kel koca göbekli , parmakları patetes kadar kocaman olan bir adam" oldum bende öyleydim zamanında bu sayılmaz serzenişli yazarlar görüyorum.
devamını gör...
havaya kalkmış bir burun ve kendine aşık bir bünye.

ha ama sakın "niye öyle diyorsun ama yeaa" diye sızlanmayın. zira bir gerçek var ki, kadının güzelinin her ne kadar burnu kalkanına rastlansa da kendisine aşık olanı pek görülmemiştir. ama erkekler tuhaf bir şekilde kendilerine tapıyorlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar