yalakadan sanatçı olmaz

yeni bir kemal kılıçdaroğlu vakası.

kendisi hülya avşar'ın sanatçı olamayacağını, çünkü yalaka olduğunu ifade etmiş.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/27776999.asp

hülya avşar'ın sanatçılığını ben de tartışırım, amenna.

ama sırf hükümeti eleştirmedi diye yalaka demek ne kadar mantıklı! aksi durumda, hükümeti eleştiren de senin yalakan mı? insanlar illa birisinin yalakası mı? kafamda deli sorular..


edit: cevap gecikmemiş. bu da hülya avşar'ın cevabı. en sona dikkat! kavga çıkmış resmen koşun!

"kılıçdaroğlu'nun en büyük kusuru özgürlüğe ve demokrasiye karşı olması. bir de onu daha efendi sanırdım. ben fikirlerimi, inandığımı özgürce söylemeye devam edeceğim. bir hancı olarak yolcu olan kılıçdaroğlu'nu görmezlikten geliyorum. düşüncelerini özgürce ifade eden kişilere saygı duyuyorum, dolayısıyla kılıçdaroğlu'na da 'kendi fikridir' diyerek selam ediyorum. 31 yıllık sanat hayatımdan hiçbir şüphem yok. kılıçdaroğlu'nun lider olmadığını biliyorum, siyasetçi olduğundan da emin değilim."
devamını gör...
her tercih bir vazgeçiştir. benim akpyi seçmiş olmam yalaka olduğum manasına geliyorsa chp yi seçenlerde başka bir tür yalakadır.
kemal kılıçdaroğlu da hizmet ettiği siyasetin, zihniyetin yalakasıdır bu hesaptan.

akıl, akıl lazım bir lidere. siyasi akıl. bir lafın dönüp solaşıp nasıl kendini vuracağını hesap etmeli. akıl illa.

yoksa ben de hoşlaşmam hülyadan.
devamını gör...
şu sanatçıklık olayını ne kadar abartıyorlar anlamıyorum. sanki sanatçı olunmadan önce nivranaya ulaşıp bütün egoyu yok etme şartı var. herkes kendine göre bişiler yapıyor sonra da karakteri neyse onu yaşıyor.

kemal abinin de hülya avşar'ı sanatçı olarak nitelemesi ayrı bir konu tabi. ama kemal abi ekmelettin'de star ışığı görmüştü bir zamanlar. neyse girmim ben fazla, kavgayı izlemek daha zevkli.
devamını gör...
kılıçdaroğlu açıklaması.
kemal kılıçdaroğlu, ekrem imamoğlu için sosyal medyada yapılan destek mesajlarına dair 'bunlar yalaka, yalakadan sanatçı olmaz' demiş.

şaka lan şaka !
kılıçdaroğlu bu açıklamayı akp iktidarını eleştirmeyen sanatçılar için 2014'de yapmıştı.

türk milleti kılıçdaroğlu'nun saçmalıklarını hak edecek ne yaptı?
abdest almadan namaz mı kıldı?
devamını gör...
çok uzak olmayan bir zamanda kılıçdaroğlu isimli genel müdürün hülya avşar kişisi için sarf ettiği söz.. şimdi “her şey çok güzel olacak” diyen ünlü tayfası için alkış tutanlara ufak bi hatırlatma.. kılıçdaroğlu ifadesiyle yalakadan sanatçı olmaz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar