candır.

bunu yapan candır yani.
ben şahsen saçma sapan tanımları çok seviyorum.

tanımın iyisi saçma sapan olandır, yazarın iyisi de yalnız ve asosyal olandır.
devamını gör...
çalışmak kısmına kadar gerçekleştirdiğim eylem. yani exxtra uğraşa gerek yok beyler, göndere tıklayınca gündeme düşüyor çoğunlukla.
devamını gör...
saçma sapan tanımlarla gündeme gelenler tatlış ama altına kendi girdiğinden başka entry yazılamayacak tarzda başlıklar açanlar baya saçma. 3 kere düşünüp bi kere başlık açın ki ihlaslı olsun fatihalar, yasinler.
devamını gör...
saçma sapan tanımlar en sevdiğimdir. şimdi, edebi tanımlar, kültür - sanat tanımları, siyasi içerikli tanımlar, bunlar hep güzel. okuyoruz, tartışıyoruz, hepimiz çok kültürlüyüz, kültürden öleceğiz. onun tadı da ayrıdır tabi ama reçetede bengay merhem görünce ben gay miyim lan diye cıngar çıkaran adam, kubhygbyuhj nunu8hyjn7yuhbnıu7y6ghbjı8hjuy7hjbn nhjyuthughjuı897yuhy78yu7h,trabzon ekmeği ile meşhur olan ilimiz gibi başlıkların altında yapılan tanımların verdiği tadı o çok mantıklı tanımlar vermez.

saçma sapan olmak iyidir. azıcık gülmenin, kıkırdamalar eşliğinde "off ama bu çok saçmaydı şimdi" demenin kimseye zararı yok ki. burada kimsenin asosyal olduğunu sanmıyorum gerçi ama öyleyse de bize ne ki? burada aslolan yazmak. yazarken çekinmiyorsa bize ne? adam yalnız mı? hepimiz yalnızız. o zaman bulun birini, evlenelim. oh rahatladım. saçmalamak iyidir.

doğrusu en çok saçma tanımları artılıyorum. söyleyeceklerim bu kadar.
devamını gör...
--- alıntı ---

küçüğüm daha çok küçüğüm
bu yüzden bütün hatalarım
öğünmem bu yüzden
bu yüzden kendimi
özel önemli zannetmem


--- alıntı ---
devamını gör...
gündeme gelmekteki amacın neydi ki? sözlükte elli kişi bile yok âbi, diyerek sırtını sıvazladığım yazar tipi.

edit: 55 kişi online.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar