whatsapp grup ayarlarında "mesaj gönderebilir" kısmında "yalnızca yöneticiler" seçeneğinin işaretlenmesiyle grubun yöneticileri mesaj gönderebilir. katılımcılar okur ve geçer. iş ve eğitim gibi kurumların diyalogların dönmemesi adına yalnızca duyuruda bulunması için güzel bir özellik. aslında katılımcıların yönetici izni dışında çıkamama özelliği olsaydı bazı kişileri gruba ekler ve habire espiri yaparak, ajdar klipleri atarak işkence yapabilirdim. ama işte adam deli mi dursun grupta, çıkar hemen. *
devamını gör...
sevmediğim bir özelliktir zira yazılanlarla ilgili fikrimi beyan edemiyorum sanki ültimatom veriliyormuş bana ambargo uygulanmış gibi hissediyorum.
devamını gör...
totaliter tutumun sosyal hayatın her yerinde olması gerektiğini iliklerine kadar hisseden yöneticilerin getirdiği özellik.

canımsınız totaliterler.
devamını gör...
dâhil olduğum bir grup var. yapılan işler vs paylaşılıyor haliyle. bir faaliyet, bir başarı olunca bir tane bilgilendirme için mesaj atılıyor, peşine onlarca tebrik, kutlama, alkış kıyamet.

tiksinç!
devamını gör...
cuma ve kandil tebriklerinin baş düşmanı. whatsapp'tan yapılan açıklamaya göre bu özellik geldiğinden beri tebrik mesajları dünya genelinde %46,2 azalmış.
işte bunlar hep birlik ve beraberliğimizi zedelemek için amerikanın oyunları. müslümanların bir ve diri olmasını istemiyorlar.
devamını gör...
zaruri bulunduğumuz tüm grupların sahip olmasını istediğim özellik.

onlar yazsın, ben sessize aldığım için yıllar sonra göreyim, ölüm gibi bir şey olsun ama kimse ölmesin falan.

özellikle işyeri grupları... acı, hüzün, ızdırap!
devamını gör...
bir gruba dahil olacam ve yazma hakkım olmayacak ? durmam oralarda ben, kendim grup açarım. bütün gruplar sessizde olduğu için orda da tutunamam ben gerçi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar