yandex browser

sen o kadar reklam yap, iyi veya kötü bir arama yap, yok navigasyondu yok browser dı yok bulut hizmetiydi yok şuydu buydu bir sürü yan ürün geliştir sonra da kalk 1-2 mb lık bir program yüklenirken abi beni de yükle de. yükleme yapanında dalgınlığına gelip yok yükleme tıklarını kaldırılmazsa browsera yapıştığı gibi ordan kalkmamak için herşeyi yap. şimdi bunu yaptıktan sonra o kadar reklam yapmışsın o kadar faydalı ürünler vermişsin hiçbir işe yaramıyor. sırf bu davranışından dolayı senden uzak durulur yandex. insanlar google sadeliğinden tav oldular. ama sen tutup virüs misali yapışırsan sana yaklaşmamak için herşeyi yapmak gerekiyor.
devamını gör...
peşin açıklama: yandex browser başka bir şey, yandex başka bir şeydir. saçma olan bu başlık yönlendirmesini kaldıralım bir zahmet.

chrome dan daha başarılı bir tayarıcı.
flash konusunda çok daha hızlı ve iyiler.
chrome extensions denilen uygulamaların tamamını alıp kullanabiliyorsunuz.
hatta chrome to phone gibi çok beğendiğim bir takım uygulamalar yandex de standart.
uzantı olarak yaşadığınız şehrin trafik yooğunluğu haritasını kullanabiliyorsunuz.
eşitleme olayını tamamen halletmişler.
bravo ruslara, böyle devam.
devamını gör...
(bkz: fenerbahçe yandex browser)

yandex çakallığıdır. sen onu virüs gibi bilgisayarlara kurulmadan düşünecektin yandex. bırak tuttuğum takımı babam tavsiye etse kullanmam artık. adam gibi program yap kullanalım. bi ara işim gücüm bu gerizekalı olmuştu. hangi son kullanıcının bilgisayarına otursam yandex saçmalığını temizlemekle uğraşıyordum. browser kolay program ekle/kaldırdan güm ama arama moturu olarak kendini tanımlaması bazan ciddi bir şekilde küfrettirebiliyor.

ulan bir de programın kıçına tekmeyi basarken beni niye bırakıyorsun, habersiz mi kuruldum yoksa demiyor mu. yediği haltı da biliyor salak.
devamını gör...
bayadır kullandığım ve memnum kaldığım bir tarayıcı.*

gün içerisine bilgisayara format attım. dolayısıyla eklentilerini, yer imlerini de manuel olarak kaydettim/yedekledim.

hatta iyice abartarak unuttuğum olur diye tarayıcıda kayıtlı parolaların tek tek print screen ile resmini çekip kaydettim.

ama sonradan öğreneceğim ki gerek yokmuş bütün bunlara.

yandex hesabıyla eşitleme açık olduğu için format attıktan ve tarayıcıyı yükleyip yandex hesabına giriş yaptıktan sonra otomatik eklentileri yükledi, bütün yer imlerini getirdi. hatta çerezleri de yedeklemiş kayılı parolaları da hatırladı.

geliştirenlere buradan helal olsun diyorum.

yalnız bir kuşku da almadı değil beni... adamlar benim çerezlerden paraloları da yedekleyebiliyorsa paralolarımı da rahatlıkla bulabilirler.devamını gör...
sözlüğe girişi bu siteden yaptığınızda, diyelim ki sol şeritte yabancı kelimeli bir başlık var. imleci o kelimenin üzerine getirip bekletince translate yapıyor. güzel hacet.
devamını gör...
android versiyonu da bulunan tarayıcı. android versiyonunda chrome eklentilerini kullanabiliyorsunuz. normal masaüstü eklentilerinden bahsediyorum. ben lastpass'ı kullanıyorum mesela.
devamını gör...
arama motorunun alt tarafna ''zen kişisel yayın akışı'' bölümü var.
sizin arama motorunda yaptığınız aramalara göre önünüze haberler getiriyor.
yalan yanlış haberler.
mesela az önce yks 2020'nin değişip temmuz ayına ertelendiğini gördüm. sonra haber kaynağı uçtu.
devamını gör...
chrome ve opera uzantılarını destekleyen tarayıcıdır.

arama motoru olarak yandex'i kullanır.

fare hareketlerine alıştığımdan başka tarayıcı kullanamıyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar