yanında tick olan yazarlar

kendilerini dünyalı olarak addeden, ve bu sıfatın onlara ne tür bir ayrıcalık getirdiği meçhul olan, ama buna rağmen turuncu tikleri olduğu için kıskandığımız yazar çeşididir.
devamını gör...
o tik işareti "cepte, kafalandı" anlamına gelir. bu tikli yazarların olası bir ihtilalde safları şimdiden belli olup yönetimin yanıdır. bu yazarlar hiçbir başlıkta anonimlerin yalnız kalmasına izin vermezler. nerede en az iki anonim varsa üçüncüsü bu tikli yazarlardır. ayrıca anonim zannederek saf saf konuştuğunuz yazarlar da bu tiklilerin feykleri olabilir. uyanık olun, uzak durun.
devamını gör...
gönüllü olarak sözlüğün faturalarını ödemeyi üstlenen yazarlardır. ben geçen ay su faturanızı ödedim. yaz geldi diye sakın duşa, banyoya girmeyin. sözlüğün butonlarını kuru bezle silin. hatta tozu üfleyin yeter.
devamını gör...
sırrı tarafımca henüz çözülemeyendir. mod desem değiller, ben çaylağım desem değilim. ya onlar yazar ben değilim, ya ben yazarım onlar değil. hadi onlar yazarsa ben neyim, ben yazarsam onlar ne? biz neredeyiz? evren nerede? uzayda kaç çeşit yaşam var?

şu an kendimi mustafa topaloğlu gibi hissediyor, sadece sözlüğü değil, uzayı ve evreni de sorguluyorum...
devamını gör...
istiyorum ki bir kere de kendimi özel hissedeyim.
ama zaten bir yığın insana tick verilmiş sadece bana değil. of ki ne of.

yine de teşekkür ederiz tarih bu tavrını unutmayacak rebelin.
devamını gör...
bunun için hangi teşkilata üye olmak gerekiyor bilen varsa yazsın yeter artık. torpilse torpil dayıysa dayı mod'sa mod gerekirse monark ne lazım*
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar