yanlışlıkla öldürülmek

ihmallerin, tedbir almamanın sonucudur.bir türkiye gerçeğidir.yaşamın fıtratında vardır...
devamını gör...
hayatın ilgili kişiye son şakasıdır. bilinçli bir şekilde öldürülmekten iyi midir kötü müdür, bakış açısına göre değişebilir. ancak nihayetinde ölümün pek iyisi kötüsü olmaz, her türlü acı verir.
devamını gör...
türkiye'de günlük hayatta sık görülen gerçek risk.
ülkemizde ölüm nedenlerinin ilk sırasında bulunan sebeplerden biri.
devamını gör...
mümkündür, hatta bazen öyle örnekler olur ki fail de taksirinden dolayı cezalandırılamaz. olan değil ölene, ailesine olur.
devamını gör...
bazı durumlar olur ki öldürene de öldürülene de yazık olur.
bir asker arkadaşım vardı dünya tatlısı bir insan. memleketinde bi akşam arkadaşlarıyla eve dönüyor yolda karşılaştıkları başka bir grupla laf dalaşına giriyorlar, karşı taraftan birisi de bizim arkadaşın üzerine yürüyor. bizimkisi de karşısındaki elemanı çok sert olmayan bir şekilde ittiriyor, ancak çocuğun bir anlık boşluğuna geliyor ve dengesini kaybederek yere düşüp kafasını kaldırımın kenarına vurarak ölüyor.
o basit ittirme olayını aslında biz bile yapıyoruz, şakasına arkadaşımızı kardeşimizi itiyoruz, ama Allah korusun hiç beklenmedik sonuçlar çıkarabiliyor böyle.
devamını gör...
seviniyorum ya da kutlama yapıyorum adı altında etrafa ateş açan "maganda" insanların bol miktarda bulunduğu ülkemizde çok da zor olmayan durum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar