yaradılanı seviyorsanız travestiyi lezbiyeni de sevin

böyle bir husustan oy devşirmek için alçalmayı önemsemeyen birinin olmayan aklını millete verme çabasıdır. ''yaradılanı seviyoruz dönüşeni değil'' diyerek cevap verilebilir, zira allah bizlere bozulmuştan ve haramdan uzaklaşmamızı telkin ediyor.

sevmek yine gönül işidir eyvallah, lakin bu noktada insani merhametten ve imtihan empatisinden gayrısını beklemek fazlaca özgürleşmiş bünyelere has bir lüks olur. psikolojik veya fizyolojik faktörler dışında, hele ki hedonist beklentilerle yürünen yolu tabii bir mesele gibi ele almak pek haddimize olmayabilir. ilahi emirlerin başladığı noktada bazı şeyler bıçak gibi kesilmezse, sınav ve bedel tüm toplum için çok daha ağırlaşabilir...

edit: #5959785 #5960724 #6037023 #6409823 #1923553 #5435369
devamını gör...
"dinci" lerin zoruna gitmiş söz.

sevmenin neresi ağrınıza gidiyor anlamıyorum. kişinin eğer bir günahı varsa Allah'la onun arasındadır, senin düşmanlığın neye? nedir bu kibir?

dönüşeni de sev arkadaşım,sevmekten zarar gelmez..

sesini biraz da çocuklara ve hayvanlara tecavüz eden "dinci(!)"lere,camide oy dilenen imamlara çıkar..
devamını gör...
yaradılanı severiz yaradandan ötürü. yani yaradan ile alakalı olduğu müddetçe, onun kulu olduğu ve yolundan gittiği zaman severiz. her önüne geleni değil.

"ey iman edenler! yahudileri ve hıristiyanları dostlar edinmeyin. onların bazısı, bazısının dostlarıdırlar. içinizden kim onları dost edinirse şüphe yok ki, o da onlardandır. muhakkak ki Allah o zalimleri hidayete, doğru yola iletmez."

(bkz: maide suresi 51)
devamını gör...
şeytanı da Allah yarattı. onuda mı sevelim? travesti yaradılışına uygun hareket etti de biz mi sevmedik? lezbiyen kişi kadın olduğunun farkına varsın, biz de onu seve seve severiz.
devamını gör...
saadet partisi'nin artık bir sistem partisi olduğunu daha önce de söylemiştim. kanalda program yapan yıldıray oğur da lgbt savunucu bir tip çıkardıkları bir sürü konuşmacı da öyle. madem yaradılanı istisnasız sevecektiniz akpyi sevin yamanın onlara numan kurtulmuş gibi. milleti kandırıyorlar tek yaptıkları bu .

şirin payzın bile bu camiada değerlenmiş sözüne itibar edilir olmuş ki daha düne kadar kadın israil'i savunurdu . milli görüş ün milli olmak dışında her türlü oynar başlığı var kutlu olsun sevenlerine .
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar