yasin öztekin

#spor  #özgürler 

galatasaray'ımın bu seneki transferlerinden. 2 maçtır (akhisar, arsenal) olumlu bir hava içinde. hamza hoca'nın gelişine ve tekrar bir ivme kazanmaya başlaması adına instagram da yaptığı paylaşım manidardı. bu çocuk kanatta şuan olcan'dan daha olumlu. bruma-yasin denenebilir, yağan yağmura küsebilen topçularımızdansa, saha da bir şeyler ortaya koyan adamlara ihtiyacımız var. emre oyunun ön kısmını bunlara oynasın, arkayı melo toplar. haydi çocuk, top oyna.
devamını gör...
iyi oyununa rağmen kendini çok fazla yere atıyor. bugün de maçı katletti aldığı penaltıyla. gereksiz yani normal oynasa yetecek. böyle giderse uzun atlamaci alper potuk'tan farkı kalmaz.
devamını gör...
ligin ilk yarısında italyan tarafindan futbolcu mezarligina defnedilecekken... hamza hoca ile birlikte ligin ikinci yarısında en iyi çıkış yapan futbolcu ünvanını alan gassaraylı futbolcudur... tek hareketiyle adamın tum emeklerini heba etmeye calisanlar biraz insaf...
devamını gör...
çok kişinin hakkını yiyen futbolcudur,
mesela şampiyonluğa oynayan beşiktaşın son 3 maçta ancak 2 puan almasının sebebidir.
mesela beşiktaşın son oynadığı maçta sosa'nın rakip oyuncunun bacağına basıp kırmızı kart görmemesinin sebebidir.
daha neler var da üşeniyorum yazmaya.
Allah affetsin günahı büyük.
devamını gör...
topu topuna kaç maç oynadı da uzun atlamaci ilan ettiniz... biraz futboldan anlayan bilen kişiler lazım buralara.

tırnaklarıyla kazıya kazıya devlerle carpısa carpısa layık oldugu yer yani ligin en iyi çıkış yapan futbolcusu unvanıyla oldugu yere yakısandır... candır.

biz her mac yasin okuyoruz be.
devamını gör...
ara transfer döneminde gönderilmek istenen oyuncu.

kalmak için diretti ve sonuç ortada.

28 yaşında adeta yeniden doğdu.

el note : adam dortmund'ta yetişmiş beyler.kumaş sağlam.
devamını gör...
prandelli zamanında taraftarın tamamının devre arasında gönderilmesini istediği, bugün ise kuvvetle muhtemel şampiyonluğun en önemli öğelerinden biri olarak addedilen futbolcu. hoca faktörü ve elbetteki kendi gayreti onu bu günlere getirdi. seneye daha iyi ve istikrarlı bir yasin bekliyoruz.
devamını gör...
bu sezon galatasaray şampiyonlar liginde birkaç maç kazanırsa, bu maçlarda da yasin bir kaç gol atabilirse, türk milli takımı da euro 2016'ya gidebilirse, yasin milli takımda da iyi bir performans ortaya koyarsa, kendisini 2016 sezonundan itibaren avrupa'nın en iyi liglerinden birine gönderebiliriz.
devamını gör...
benfica maçının son dakikasında kaçırdığı golü muhtemelen ben dahi yuz kere denesem doksan yedi doksan sekizinde atardım. bi balans ayarı çektir istersen hacı abi!
devamını gör...
kıristiyano ronaldo!

ulan bu sözlükte küfür edemiyoruz ya bu sansür bu adam için geçerli olmamalıydı. ama madem geçerli. bunu küfür niyetiyle bir daha diyelim:

kıristiyano ronaldo!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar