yavuz selim demirağ

evinin önünde saldırıya uğramış yeniçağ gazetesi yazarı. sağlık durumu ciddiymiş. daha vahimi gazetecilere saldırıların düzenlendiği karanlık dönemlere geri dönüyor olduğumuz gerçeği. çok yazık. görüşü ne olursa olsun bir gazeteci saldırıya uğramamalı.
devamını gör...
evinin önünde kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğramış.

--- alıntı ---

murat ağırel, yaşananlara ilişkin şu açıklamayı yaptı: "bugün türkiyem tv’de beraber program yaptık yavuz selim demirağ ile birlikte. program çıkışı evine bıraktım. sahte plakalı doblo markalı araç ile bizi takip etmişler .sonrasında ben vedalaşıp ayrıldıktan 2-3 dakika sonra yavuz ağabeye saldırmış alçaklar. gata da yoğun bakımda .." ifadelerini kullandı.

--- alıntı ---

hangi kesimden olursa olsun bir insana bu şekilde bir saldırıda bulunmak cidden alçakçadır. hiçbir ülkede gazetecilerin üstüne bu kadar gelindiğini sanmıyorum. artık bu mesleği icra eden insanlar evlerinin önünde hatta evlerinde bile her türlü tacizi/şiddeti görür hale geldi. ülke adına gerçekten vahim günlerden geçiyoruz. gazetecilik ülkemizde her anlamda riskli işlerin başında gelmeye başladı. tabii ortada gerçek gazetecilik kaldıysa.
devamını gör...
mutlaka ama mutlaka aydınlatılması ve suçluların arkasındaki gücün teşhir edilmesi gereken kahpe saldırı olayıdır. 1 tane yaşlı adama 7 tane sopalı saldırıyor.

saldıranlar fetöcü de olabilir "sabık bir belediye başkanının" adamları da.

zira bu iki alanda ağır konuşmuştu yakın zamanda.

ayrıca bireysel silahlanmaya insanları ikna edebilecek bir olay bu.
devamını gör...
türk basınının dürüst kalemlerinden biri olan gazeteci, ciddi yaralanmalı ve planlanlanmış bir fiziksel saldırıya uğruyor. olayın failleri de serbest kalıyor. giderek tuhaflaşan bir memlekette daha da tuhaf şeylere şahit oluyoruz. umarım yargıdaki bu tuhaf manzaralara gelecek zamanlarda rastlamayız.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar