yayaya çarpıp arabası için ağlayan kadın

aksaray'da yolun karşısına geçmek isteyen yayaya çarpan 23 yaşındaki kadın sürücü, kaza sonrası sinir krizi geçirip, arabası ağır hasar aldığı için ağlamış. çarptığı yaya ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmış, durumu ciddiyetini koruyormuş. sürücü, kaza yerine babası geldiğinde de arabamı ne hale getirdi baba ya diye ağlayıp, aynı sözle polislere dahi söylenmiş.

haber kaynağı
devamını gör...
ınsanlıktan zerre nasibini almamış bir adet ağlaktır. keşke araban sağlam kalsaydı da sen kafanı patlatsaydın.

not: ıstanbul aksaray'da yaşanmamış olaydır. aksaray'da yaşanmıştır.
devamını gör...
Allah tealadan arabası binilmeyecek şekle gelmesi temenni edilecek kadındır. arabada kendisi olmasın. bu yaratık kadar cani değiliz ama Allah teala yaşadığı sürece araba konusunda yüzünü güldürmesin.
devamını gör...
bencilce söylemleri ve babasına oyuncağı kırılmış çocuk gibi ağlaması kendisinin henüz işlem öncesi dönem egosantirizminden kurtulamamış olduğunu gösteriyor.
devamını gör...
bir canlıya zarar verebilme ve ölümüne sebebiyet verme kadar büyük bir azabın ne hissettirdiğine dair zerre empatisi olmayan biri için mümkün tabi.
devamını gör...
hızla giderken bir köpeğe çarptığında ölen köpekten çok arabasına üzülen çok insan gördüm. hayvanlara verilen değer kendimi bildim bileli düşüktü zaten. insanda aynı olay vuku bulduğunda böyle bir tepkiye alışık değiliz. acaba bu da zamanla kabullenilecek birşey mi olacak? günümüz teknolojisiyle black mirror kesiti gibi olay. maddeye tamah dünyası. Allah akıl-fikir versin.
devamını gör...
bu olaya benzeyen bir film sahnesi var. filmde sürdüğü at arabasına çarpan kodamanın biri arabası için dertlenince yılmaz güney şu cümleyi sarf ediyor: ulan dürzü ! atlar can çekişiyor burada, sen arabanın derdindesin.
devamını gör...
Allah merhamet versin. peder beyine sarılıp ağlayışını gördüm de olayı bir müddet algılayamadım. çarpıp kaçan, suçu başkalarına yıkan şeref yoksunlarından sonra bu insan müsvettesine ne desem bilemedim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar