yazar engellemek

daha önceden kullanmıştım..kafa dinlemek için birebir..neyseki artık fazla yazmıyorlar da ihtiyaç duymuyorum engel koymaya..sadece biri var..ama mahlası çok uzun..yazana kadar aklımdan uçuyor..görmezden geliyom ben de..
devamını gör...
bir de ortalığa gübre kokulu girdiler saçıp , eksi artı butonu kapalı olan teyzesi moderasyondan torpilli okur yazarlar var. herifçioğlu kendi bile biliyor yazdıklarının rezilliğini ama etkileniyor da besbelli ki oylamayı kaldırtmış..allah bilir bu salozların mesajı bile kapalıdır..aldığım değerler eğitimi bu tür heriflerle muhatabiyete izin verseydi denemek için mesaj bile yazardım ya neyse..
devamını gör...
ilk başlarda çok karşı çıkmıştım bu uygulamaya fakat göz zinasına gerek olmadığını düşündüğümden kullanmaya başladım. tavsiye ederim. bari burada gereksiz insanları görmeyelim değil mi?
devamını gör...
gün geçtikçe daha da kıymetlenen uygulama. es kaza kullanıcı girişi yapamadan sözlüğe giriş yapınca bu uygulamanın değerini idrak ediyorum.
#5765577">#5765577 no lu entry sinde değerli yazarımız en yeni'nin bahsettiği acayipliklere karşı da tam anlamıyla bir kalkan. bireysel olarak alabileceğim önlem bu. ancak sözlüğümüzün niteliği ve imajı açısından başka aksiyonlar da almak gerek diye düşünüyorum.
devamını gör...
iki tane var engellediğim. yazdıklarına dayanamıyorum, kendilerinden alacağım hiçbişi yok lan. mümkünse benden de bişi almasınlar. sözlük ortamıdır, valla sallamıyorum, çok da tınlamam lağkin o hacivat ilen karagöz yazınca delleniyom. safi kıllar. hadi bağalım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar