yazarların 80 yaşlarındaki hali

9. (Tematik)
80 mi, bi 5 yıl daha bu şekil gidersem vitesi boşa alır meczup olurum. milletten bi lira isteyerek memleketi dolaşırım. her yerde farklı isim kullanıp her mahallenin delisi olurum. siz de hakkımda dedikodu çıkarırsınız "o modmuş eskiden" falan diye.
devamını gör...
13. (Tematik)
Allah hayırlı ömürler versin.
milli görüşün ak saçlıları, milli görüşün zafer kutlamaları için meydanlardaydı.halkın çoşkulu katılımıyla gerçekleşen kutlamalar sonrasında teşkilat merkezinden gik üyeleri 2. yalta konferasına geçtiler. *
2. yalta konferasında olarak yer bildirimi yaparken.

hayat; iman ve cihaddır!
devamını gör...
14. (Tematik)
nasılsın sorusuna, "kendi işimi kendim görüyom ya, hamdolsun" diyen; bol tansiyonlu, bol kolestrollü, bol şekerli, bol ritm bozuklu, bol bollu bir mübarek.
devamını gör...
15. (Tematik)
mezarımdan dışarı bir kaktüs uzanır. ölümümün üstünden 16 sene geçmiş olur. mezar taşımda da "karanlık sözler yazıyorum hayatım hakkında" yazar. 1987-2051.
devamını gör...
19. (Tematik)
muhtemelen telefon ya da pc ekranı görülemeyeceği için tanımlar ya toruna ya da huzur evindeki hasta bakıcıya yazdırılır. sol frame de ne yazıyor evladım? derviş deden hala monark mıymış? gibi soruların sorulması da muhtemeldir. tabi o zamana kadar piyasada sözlük diye bir şey kalırsa.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar